:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bazen okadar yalnız hissedersinki kendini
deryalım
Come_back__my_friend____by_ex_girlfriend.jpg

Bazen o kadar yalnız hissedersin ki kendini bir omuz ararsın başını koyacak... Oysa hiçbir omuz yoktur yakınlarda kendi omuzundan başka... Kafandaki ağırlığı atmaktır tek isteğin ;

kafanı kendi omuzuna koymaksa daha yorar boynunu ve daha da zorlaşır sabah başını dik uyanıvermek...

Bazen okadar yalnız hissedersinki kendini bağırmak haykırmak istersin delicesine...oysa seni duyabilecek kadar yakın birini hissedebilsen tam o anda, fısıldamak dahi yeterli olurdu birkaç sözcüğü...
ve tam o anda en yakında ki çığlıklarının yerden ulaşabileceği bile uzakta..

Bazen okadar yalnız hissedersin ki kendini çıkmak yürümek istersin şehrin sokaklarında... hiç düşünmeden hissetmeden yürümek.. Adımlar acı vermeye başlar sayıları çoğaldıkça,rastladığın heryüz yabancıdır çünkü...
Rastladığın her yüz uzaktır, yakınından da geçse uzağından da...

Bazen o kadar yalnız hissedersin ki kendini evine odana sığınırsın ve kalemin seni çağırır olmadık bi saatte... Kelimeler yalnızlığı döker masum kağıtlara ve kağıtlarda dolaşan gözlerin yine ıslanmaya başlar kuru kuru

sabah olduğunda yazıları yalnızlıkla birlikte kilitli çekmecelere saklamak vaktidir...

Bazen o kadar yalnız hissedersin ki kendini, gözylaöpebilecek, omuzu omuzundan daha yakında, dile getirilmemiş fısıltılarını dahi duyabilecek ve yazılmamış kelimeleri dahi okuyabilecek birini ararsın kuru gözlerinle ...

oysa ufuğu bulandıracak kadar ıslaktırlar hala, bakarsın da göremezsin
Ara
deryalım
yorgunca6.jpg

Canimdan cok sevmistim seni Vefasiz,
terk edip gittin beni acimasiz,
soruyorum simdi kendime
neden seni sevmisim delice!

Sensiz gecen su günler haram bana,
unutamiyorum seni ne olur aci bana,
kalbim hala yanip tutusuyor askinla
canimdan cok sevmistim seni Vefasiz!

Hergün gelirsin umuduyla beklemistim,
beni unutmaz bir arar sorar demistim,
sen gelmeyince anladim unuttun beni
Canimdan cok sevmistim seni vefasiz!

Unutulmak beni en derinden vurmustu,
demekki sevdigim bu kadar acimasiz olmustu,
farketmez en sonunda bende unuttum onu
yinede canimdan cok sevmistim seni Vefasiz!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevmek kendini bulmaktır PaPaTYa_PReNSeS 6 360 04-12-2022, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Adini Bilmeden Sevdim (o Kendini Bilioo) pusat41 3 311 04-10-2022, Saat: 05:07 AM
  Yağmurda Yalnız Başına Aşk ! PaPaTYa_PReNSeS 16 1,265 04-10-2022, Saat: 02:13 AM
  Keşke Tanımasaydım DiyoRum Bazen Seni..!! €BeRimSin 1 332 04-09-2022, Saat: 07:58 PM
  Senin İÇin YaLnız bıRakTım Kendimi.... €BeRimSin 5 288 04-09-2022, Saat: 07:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:57 AM