:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
peder
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana sorman gerektiğini söyledğini hatırlamıyorum sadece dikkat etmeni söyledim paylaşım yapıyorsan dikkat etmen gerekir ker kafadan ses çıkmasın

sibell bende yorummm yapmıuştımmm ee birasda üstüme alındımmmm yaaa başka bi fıkra koymak çokmu zorr yaratıcı paylaşımcı olmak bukadarmı zorrrr burası duygusuzzz güsellikler sitesiii paylaşımm sitesi dostlarrr sitesi gell hep beraber mutluu olalımmm boş ver takmaaa kafanaaaaa....oki,şşşşşş yeni paylaşımlarını bekliyoruzzzz saygılarrr...
Ara
TutkuM
ok sen üstüne alınma diyeceğim ama sen bilirsin zor olan fıkra bulmak değil konu açarken biraz dikkat edilmesi gerekilir bence hepsi bu isteyen konuşsuın çokta sallamam :hihi
Ara
deryalım
konuyu açarken görmedigimi söyledim.çok memnun diilim senle aynı konuyu açmaya.
demekki konun arkalarda kalmışki görmedimSmile.okkkkk
Ara
TutkuM
seninle tartışacak değilim arkada kalma diye birşeyde yok sattlerine bak önemli değil
Ara
deryalım
bende seninle tartışmıyorum zaten.
ben dedimki eger sen benden önce attıysan ok kabul silsinler konumu ya alla alla amma büyüttün.ne kadar dert oldu içine.
sildiririm merak etme rahat ol sen Big Grintöbe töbe
Ara
GCLRNFNS
ulannnnnn delii olcaaammm haçaaannnnn daaaaaaaaaa...... kıslarrrrr yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Ara
TutkuM
ya ne yapıyorsanız yapın siliyormusunuz silmiyormusunuz kafanıza göre ney dert olcak içime ya alt tarafı sanal yaaa asıl siz abartmayın uyardımm etkiye tepkiiiiii :A: :A: :A: daha cevap yazmayacağım sana
Ara
deryalım
teşekkür ederim üzüldüm cvp yazmamana ama dert degil alışırım...
Ara
first
çok güzeldi eline sağlık
Ara
deryalım
teşekkür ederim beyenmene sevindim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  peder TutkuM 1 306 06-01-2007, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: deryalım

Hızlı Menü: