:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanlızlığı değil,ben seni denedim.
cadım_
Dener insan ara sıra yanlızlığı,yanlız kalmayı...Kimi daha ilk dakikasında yanmaya başlar,kimi de ateşini söndürmeye...!!!
Biliyor musun;benim amacım yanlızlığı değil seni denemekti...Nekadar dayanabilecektin bensizliğe!Ki zaten benimleyken bile Ben'siz davranıyordun,kırıyordun,kızdırıyordun...Hep bendim ya her bi ayrılıkta sorunları ayıklayıp 'Bizi bize' döndüren...Bu sefer sen yap istedim,bizim için bikerecik bile olsa uğraştığını görmek istedim!

Haklısın galiba çok şey istemişim!..Belki onca senenin,hatıraların,sevmelerin hatrına gelmeni bekledim...Öyle imkansızlaştırdım ki bana ulaşmanı aşkınla ara bul beni istedim!Ama sen yapamazdın dimi,daha en başından kabul etmiştin 'ne tembel bi adam' olduğunu...

Bensizliğin çokluğu çöktü mi seninde üzerine...???Bulacak mısın izlerimde beni yoksa hiç aramıycak mısın bile?!

Belkide boşuna bekliyorum çabanı,belki çoktan değiştin bi başkasına beni...Ama yine de bekleyeceğim seni...Bekleyeceğim o bi zamanlar kokusunu duymadan,yüzünü görmeden yaşayamayacağın bana gelmeni...Ait olduğun yeri özlemeni...!
Bekliyorum beklemesine de...Şunu da çok iyi biliyorum; Gerçekten sevseydin çoktan bulurdun beni...Sebepsiz değil gidişlerim,sen arkasına sığındığın bahanelerinin kalabalığında,bense kaçışlarımın köhne yanlızlığında!!!!

Bu zamana kadar gelmedin,bundan sonra hiç gelme buralara,çıkma karşımaa...!Ya da gel bi önce sonra yine gideersin...Dedim ya ben yanlızlığı değil seni denedim...

Keşke denemeseydim!!!

alıntı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,018 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:53 PM