:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bug?n benim do?um g?n?m ...
Emy
Bu güzel çiçeklerin sonrasında birkaç şey daha eklemek istiyorum dün yazdıklarıma:

Neden bilinmez hayattan 1 senemizin daha çalınışını kutlarız ezelden beri; acaba çok mu şey sığdırdığımızdandır günlere bu tavıır yoksa çok mu bezildi yaşamaktan...Bu bakış açısıyla üzülmek gerek dogum günlerinde ama..

Bir de iyi insanların doğum günlerinin bir farkı vardır bu durumdan. Çünkü onlar birçok kişinin hayatında papatyalar açtırmaya yetebilecek koca bir yüreğe sahipler ve bu koca yüreğin atmaya başladığı gün kutlanmaya değer..

Tıpkı Fırtına'nın doğum gününün kutlanmaya değer olması gibi. Tekrar NİCE MUTLU VE UMUTLU YILLARA.
Ara
Emy
Fırtına benim doğum günümde yakın gelcekete; ne isterdim biliyo musun bana bir armağan vermeni. Nasıl birşey diye merak ediyorsan en azından yorumlarınla renk katmanı isterdim foruma. Sadece paylaşmak istedim fikrimiSmile
Ara
yasmin
Ama Firtina G?n?l B?z Do?um G?n?n? Kutladik Nerde Pastamiz. Kuru Kuruya Omuyo Ama.Smile
Ara
gurbetci
biraz gec oldu ama dogum günüm kutlu olsun firtina gönül nice mutlu senelere insallah...iyiki varsin.....Wink
Ara
tuti
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biraz gec oldu ama dogum g?n?m kutlu olsun firtina g?n?l nice mutlu senelere insallah...iyiki varsin.....Wink

Malesef art?k yok...(Var da forumda yok)
Umar?m ge?ici bir yokluk olur bizim i?in...:o
Ara
gurbetci
aaa niye ki?
Ara
tuti
Kendi kararıyla forumdan ayrıldı...
Fırtına gibi şöyle bir esti geçti...
Ama inşallah tekrar döner...
Ara
gurbetci
hadi ya keske gitmeseydi yaSad