:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yagmur'um musun?
GCLRNFNS
Gözlerinin büyüsüydü beni vuran ilik "Yagmur" taneleriydi kalbimi saran...bakislarindi kalbimi oksayan...gözlerinin büyüsüydü beni vuran... "Yagmur Yuzun" ve masum gülüsündü... kalbimi calan ve teslim alan...gözlerinin büyüsüydü beni vuran...bir ruzgar gibi gelip..gizlice dönmendi...masumca gülüsemendi... gözlerinin büyüsüydü beni vuran...

Karanlik beni bogup cirpinirken...golgeler etrafimi sararken...geceler uzayip nefes alamazken "Yagmur" yuzundu beni buyuleyen...yasamim izdiraba donusurken iskence sesleri arasinda...biliomusun iskence zamani zaman kendini unutturuyor...

artik karanliklardan cikmak istior yurek sessizce...zaman daralior bedenimdeki Misafir`e...bir an gelior zaman Cigliga donuyor...bir zaman ise Sessizlik Cigliga donuyor...derken "Yagmur" yuzun aklima gelior bir sis perdesi gibi gozlerime cokuyor...tipki kucucuk bir kizin kocaman gozlerinde bulutlarin daglara sesszice cokusunu gormek gibi...hayranlikla izliorum..."Yagmur Yuzlum"...

Yurudugun yollarda hergun ardina bakmak..yada huzunlu bir tepede tek basina kalip.. gozlerini kapayip yuzunu semaya dikip yagmurun tanelerinin yuzune dusmesini beklemek nasildir bilirmisin...unutma...! dusen her "Yagmur" tanesi sevginin (Bilmiorum dedigin) resmidir...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bügün Yağmur Günüydu** MasaL_perisi 9 406 04-12-2022, Saat: 03:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Ne YaP BiLiYoR MuSUN ? PaPaTYa_PReNSeS 9 435 04-11-2022, Saat: 12:26 PM
  **Yağmur** MasaL_perisi 10 491 04-11-2022, Saat: 08:54 AM
  Her yağmur sen olursun yüreğimde mscxcs 2 300 04-09-2022, Saat: 08:47 PM
  ölür Müsün Benimle??? ÇiLeK 3 390 04-09-2022, Saat: 03:41 AM