:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şekilli nickler çok kolay yhaww özel ve kolay yolu var daha fazla uğraşmaya son
G l s M
:! Belki bazılarınız bu şekilii nickler için kimi programlarla zaman öldürüyo yada sitelerden böle şekilii nickler arıyolar.Ama bunun kolayı var şimdi Başlat'a tıklıyosunuz.Ordan donatılar ordan da sistem araçları karakter eşleme giriyosunuz ve ister gülen yüzler ister siyah düzlemler yani o sitelerde bulduğunuz herşeyi bu dosya sayesinde elde ediyosunuz.:Smileben şahsen msn nickimi burdan yapıyormm gerçekten güsel oluyoo
Ara
izmirlee_706
süfer yhaaaaaaaaaaaaa senin gbi sufer bunlarda hem werdiin linkte işime cok yaradı acıkcası!..Confusedmiley18:Confusedmiley18:Confusedmiley18::k:
Ara
G l s M
saol laa kusen görevimiz yeter ki sen iste Big Grin
Ara
izmirlee_706
haha kusim benimmm yapalım bi sagopa grupu yapalım bi senle Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16::yikildim::yikildim::kk::kk:Confusedmiley18:Confusedmiley18:Confusedmiley18: hhah
Ara
eRqEnE_quHseLi
Nıck isTihoRmm Big Grin
Ara
G l s M
eRqEnE_quHseLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nıck isTihoRmm Big Grin

nasıl yani normal nick için metin mi istiyosUn:? yoksa ben snn için bu karakter eşlemden mi bi tane yapıyım kolay yha yaparsın :! :! Confusedmiley18:
Ara
pcko
karakter ıslemden yaptm fakat kopyalamıo bnm pc demı bı sorun var yoksa bnmı beceremdmSadnsl oluo bı anlatsana
Ara
G l s M
pcko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karakter ıslemden yaptm fakat kopyalamıo bnm pc demı bı sorun var yoksa bnmı beceremdmSadnsl oluo bı anlatsana

oké jnm şimdi o karakter eşlemde seçtiğin bi karakter hemen alttaki kutucuğa gidiyo o kutucuğun başında kopyalanan karakter dio yani kısaca senin seçtiğin karakterler kendiliğinden kopyalanıyo sana düşen sadece yazıyı yapıştırmak(Ctrl+V) yani kopyalamana gerek yok sadece yapıştırConfusedmiley17:

olunca sölersen sevinirim:Smile
Ara
pcko
eft sonunda yapabıldım coq tskkr edrm Big Grin
Ara
pcko
eft sonunda yapabıldım coq tskkr edrm Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  msn için nickler:):):) jeliboOn 13 9,663 04-14-2022, Saat: 04:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Damardan nickler..( O NE DEMEKSE).. :D >As!_M€L€q< 30 12,035 04-08-2022, Saat: 03:56 PM
  k?z msnler? mesaj at?n daha dolu o$m@n 7 1,461 04-02-2022, Saat: 10:14 PM
  İmalı nickler.. acemhe 6 1,684 08-17-2010, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: acemhe
  Bak BunLar Taze Nickler ixD Son Noktam 8 2,064 06-28-2010, Saat: 03:08 AM
Son Yorum: zerda_firarda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 03:14 PM