:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelecegim sana
!Sheitan!
[b] GELECEGİM SANA

heartbysnulbt2ov1oe3.jpg

Dilimde sabah keyfiyle yeni bir ümit türküsü.Kar yağmış dağlara , bozulmamış örtüsü.Rahvan atlar gibi ırgalanan gökyüzü gözlerimi kamaştırsa da geleceğim sana. Şimdilik bağlayıcı bir takvim sorma bana.. Ay, şafağa yakın bir mum gibi erimeden,dağlar çivilendikleri yerlerde çürümeden ,bebekler hayta hayta yürümeden geleceğim diyorum ,geleceğim sana..Ne olur kesin bir takvim sorma bana..Beklesen de olur , beklemesen de ..Ben bir gökkuruşum sırmalı kesende gecesi çok süren karlar buzlar ülkesinde.Yürekten,tüm sevginle '' Gel artık gel ne olur '' dediğin zaman geleceğim sana.. Sen bir zümrüd-ü ankaydın, elim tüylerine deydi,Sevda duvarımı aştım, sendeki bu tılsım neydi? Başka gezegende de olsan gelişim hep sana.Kesin bir gün belirtmem, ne olur takvim sorma bana.. Yaralarına en acı tütünleri saracağım ben,Yeter ki bir çağır çiçeklendiğin yerden Gemileri yaksalarda geleceğim sana On iki ayın birisinde,kesin takvim sorma bana.. Bak işte harfler karıştı .Hava kurşun gibi ağır, yağmur arsız.. Ey benim yeni alfabemdeki kadim elif..Ne güzellik ,ne tad var baharsız güzellikleri yaşatmak için geleceğim sana..Geleceğim diyorum biraz zaman tanı bana güneş gibi gireceğim her dar kapıdan.Kimseye uğramam ben sana uğramadan..Kavlime sadığım ,sadığım sana Takvim sorup hudut çizdirme bana.. Ben sana hiçbir yerde,hirbirşeyde görmediğin,emsali olmayan sevgimle geleceğim...
[/b]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrildim Ve Sana Bir Mektup Yazdim Asla Verilemicek BiRiciGim 1 1,213 03-23-2021, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Sana Kimin KaLbi VeriLdi ? alemci 0 541 09-02-2008, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: alemci
  Sana Seni Yazıyorumm MaSaLcI 3 524 09-17-2007, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: no_fear
  Sana Seni Yaziyorum... pum'um 5 631 08-02-2007, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: pum'um
  sana verebileceğim sevgi dolu bir kalbim var... karçiçeği 0 639 06-10-2007, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: karçiçeği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:08 PM