:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cebzgviiii...(lazca sizi seviyorum demek)
Tr-laz
allahınıza kurban be demekki bizi sevenler var bu da sana kapak olsun kardeş cebzgvi Big Grin
Ara
!Sheitan!
mo okkişiramtu yaaa ayrıca lazlara kim laf atıoo AngryAngryAngry
Ara
Melek06
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa ne buu yaa siteyii hepp lazlar sarmıss hiç sevmiyorumm sizlerrii lülll...

Sad Sad Sad deme yaf ayıp oluo:'(
Ara
Tr-laz
takmayın arkadaşlar ben hallederim akşam burdayım şimdilik yokum
Ara
d€n!z kısı
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa ne buu yaa siteyii hepp lazlar sarmıss hiç sevmiyorumm sizlerrii lülll...
:!bu senin düşüncen ben sewiyorum burdaki arkadaşlarımıda çoq sewiorum böyle konuşup onların kalbini :kk:kırmaya hakkın yoqq.Angry
!Sheitan!
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı::!bu senin düşüncen ben sewiyorum burdaki arkadaşlarımıda çoq sewiorum böyle konuşup onların kalbini :kk:kırmaya hakkın yoqq.Angry

bırak söylesin alınan var sanki o sevmese bişeyimiz eksilecek sanki
Ara
yüzsüzyüreq
arkadaslar laz olmak kötümü yaa bızde kısmen laz sayılırız hıc gıtmesemde orduya bızdede bıraz laz kanı var ve ben bunun la guru duyuyorum
Ara
!Sheitan!
yüzsüzyüreq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar laz olmak kötümü yaa bızde kısmen laz sayılırız hıc gıtmesemde orduya bızdede bıraz laz kanı var ve ben bunun la guru duyuyorum

helal olsun kardeşim beaa bu arada geçen hafta ordudaydım Big GrinBig Grin
Ara
yüzsüzyüreq
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:helal olsun kardeşim beaa bu arada geçen hafta ordudaydım Big GrinBig Grin

yaw arkadasım 19 yasındayım 15 sendır hıc gıtmedım yanı hıc bısey bılmıyorum orduyla ılgılı ama ben llaz oldugum ıcın gurur duyuyorum

sen ne ıcın bulunmustun orduda
Ara
!Sheitan!
yüzsüzyüreq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw arkadasım 19 yasındayım 15 sendır hıc gıtmedım yanı hıc bısey bılmıyorum orduyla ılgılı ama ben llaz oldugum ıcın gurur duyuyorum

sen ne ıcın bulunmustun orduda

biz rizede şampiyon olduk gurup maçları için gitmiştik orduya WinkWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  a?k?m? ?ok seviyorum jackal beyi 16 755 04-01-2022, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: wildfang
  Sizi rüyamda gördüm DReaMGirL 52 2,038 12-28-2007, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  çaldırın arayayım sizi arayın beni 4 443 06-19-2007, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: AsLı
  merhaba arkadaşlar! bir hoşgeldin demek yokmu lazkizi_vbulletin3_import4860 21 1,030 05-05-2007, Saat: 12:45 AM
  Hoş Geldin Demek Yokmu ??? Firari Fırtına 68 1,950 05-04-2007, Saat: 03:39 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:18 AM