:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu gidişimi ezbere alma sakın
EndLess
Cinayet mahallinden uzaklaşamayan bir katil gibi sensiz ruhumu terk edip de kaçamıyorum. Biz ki bitimsizdik, bu sisli veda bizim olabilir mi? Egomanileşmiş bir avuntu seni bu terkedişim, kaçışım...
Sen ki yüreğimden, ruhumdan, düşlerimden, yarınlarımdan def edemediğim, geri döneceğimden şüphe etme sakın.
Fıtratımsın sen benim, bu gidişimi ezbere alırsan yaratılmışlığımı kaybederim.
Sen ki benim eylülümsün, benimsin, sakın bu gidişimi ezbere alma. Çapaklanmış bir çaresizlik böylesine isyankar çırpınışlarım.
Geri geldiğimde, evet sana geri döndüğünde aşinalığımı mırıldanmalı gözgöze gelişlerimiz, noktasızlığımız...kirpiklerin, saç tellerin, parmak uçların, gözdilin, hesap soruşun…hiçbiri benimliğini kaybetmemeli, geleceğimi bile bile mevsim değiştirirsen eylül'ümüz senden hesap sormaz mı sanıyorsun. Bu kadar birbirimizinken ihaneti çağrıştıracak hiçbir zerreyi yakıştıramayız sevdamıza.
Bu gidişimi ezbere alma sakın…Yanıbaşımdayken suskun duruşlarında damarlarındaki kanın nasıl hırçınca dolaştığını duyardım, bilirsin ki yanıbaşımda olmanı kırmızı gül kokusundan daha çok severim.
Unuttun mu geri dönüşlerimi nasıl da kıpır kıpırdır içim, nasıl da titrerim zelzele gibi. Bilirim geri dönüşümü beklemektesin bıraktığım gibi…
Sen ki nefesi hayallerimde çınlayan, bu gidişimi ezbere alma sakın.
Ara
MaSaLcI
eline yüreğine sağlık arkadaşımmmm...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ve Sen ["Sen"] oL Sakın.. "GiTMe" murat1544 3 326 04-08-2022, Saat: 01:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Sakın Elimi Bırakma lover 2 558 04-07-2022, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalancı Aşıkların Sahtekarlıklarına Ağladım ardından .Sakın Sen Üstüne Alınma. MaSaL 1 622 04-21-2011, Saat: 09:32 AM
Son Yorum: YasSmin
  Tek Tutunduğumsun Beni Sakın Düşürme CaNaT 1 473 09-24-2010, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: MaSaL
  Beni düşünme sakın...İyiyim ben..!! Hasretiim 1 337 05-14-2010, Saat: 10:02 PM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:23 PM