:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suçum sevmekti O nu kesin cezamı
EndLess
Baktım da geçmişe suçlu benmişim sevdiğim.Ağır ağır usul usul sevmiş yüreğim.Canında canı bilmiş utanmadan.Özünde yaşam kaynağı yapmış seni bu ruhum.Seviyorum demiş çığlık çığlığa kara sevdam.Aldırmamış sendeki yalanlara,büründüğün sahte kahraman rolüne.Aldırmamış aşkta ziyan olup kalmaya.

Haklısın...Suçlu benim...Kurulmuş mahkemem,kesilmiş cezam."Bu dünyada böyle sevmek ne demek "demiş karanlık vicdanının sesi.Haklısın Kesin bu sevdalı asi yüreğin cezasını.Kesin ayrılık,özlem biletini.Mahkum edin yanlızlığa.İsyan ettikçe boğun gözyaşlarına.Ödesin sevmenin bedelini.Bir ömür boyu inanmak neymiş aşka görsün bu deli yürek.Takın halka halka boynuna sevgisizlik zincirini.Sevdiğini görmeden sallandırın bir boşlukta ağır ağır içimdeki zalim aşkı.Can versin yavaş yavaş sensiz bir dünyada...

Haklısınız hepiniz.Suçum sevmekti O nu.Son verin bu yanlışa,kesin cezamı da bitsin bu çile...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Suçum Bumu ... CReATuRE 1 335 04-10-2022, Saat: 08:42 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni sevmekti "Aşk" history 1 500 01-27-2011, Saat: 01:43 AM
Son Yorum: acemhe
  Sıra sendeydi, benim suçum yoktu ve sevgilim sen gelmedin. Sıranı mı unuttun?.. acemhe 0 342 02-10-2010, Saat: 10:38 PM
Son Yorum: acemhe
  Mavi Sadece ''Sevmekti'' Desem! Sadece Sevmek...Anlar mısın? ÇiLeK 4 432 03-13-2009, Saat: 01:58 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Neydi suçum, seni çok sevmek dışında... ¤ ćaяaмєLL ¤ 0 487 06-26-2008, Saat: 10:54 PM
Son Yorum: ¤ ćaяaмєLL ¤

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 01:22 PM