:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her Merhabam Mahkumdur Elvedaya..
EndLess
Çok BoŞ Bİr SÖzdÜ Bana GÖre Merhaba.!!

Zamanla AliŞtirdin GerÇİ Ama. Her Merhaba Gİbİ Bu Merhabada Mahkumdu Sonunda Elvedaya !! Bom BoŞtum GeÇİrdİÄžİm Zaman SoluduÄžum Hava BoŞtu.. Her GÜn GÜne Merhaba Derdİm Ama Yİne Elveda İle UÄžurlardim Bİten GÜnÜmÜ. Yarin YaŞamamak Umuduyla.!!

GelİŞİnde GİdİŞİn Gİbİ Anİ OlduÄžundanmi Bİlİnmez YokluÄžunun Yerİnİ Doldurucak Bİr Merhabam Olmadi Hala..

Senİnle YaŞarken Ne Kadar Mutluysam Şİmdİ Bİr Okadar Mutsuzum.. Ben Sana HİÇ Yalan SÖylemedİm..!! Mevsİm Yaz`di Bende Bahar KiŞ`di.yelkovan Nerde Olursa Olsun Saat Hep GİdİŞİnİ Vuruyordu. Ve Her DoÄžan GÜn YokluÄžunda Karariyordu. Yanİ Ben Her GÜn KaranliÄža Uyaniyordum.. Şİİrlerİm Senİnle BaŞlayip GÖz YaŞiyla Noktalansada,, Mutlu OlduÄžunu Bİlmek Ve Bu MutluluÄža İÇmek YavaŞ YavaŞ Bİtİrİyordu Benİ. Yanİ Sen Ne Kadar Mutluysan Ben Okadar SarhoŞtum.!!

Pekİ Ya Şİmdİ..????????

Bu Satirlari Yazarken Mutlumuyum???

HİÇ Bİr Zaman BİlemİyeceÄžİn Bİr Soru İŞaretİ Birakiyorum Sana. Sabİt Fİkİrlİ OlduÄžumu, Senİ Sevmeyİ Saplanti Halİne GetİrdİÄžİmİ SÖylerdİn Oysa Bİlmİyordun Asil Saplantimin Sensİzken Ölmeyİ DÜŞÜnmek OlduÄžunu.. Ve Artik Bİlmeyeceksİnde..!! Benden Uzaktasin Ve Bu YaŞadiklarimdan Ne Kadar Haberdarsin Bİlmİyorum. Ama Sana Ve Bu Derİn YanlizliÄža Elveda DedİÄžİmİ Duymani Umud Edİyorum.. Kara Haber Tez Duyulur Derler. ÖlÜmÜm Senİn İÇİn Ne Kadar Kara Haber Olur Bunuda Bİlmİyorum. EÄžer Duyardan SevdİÄžİn ÖlmÜŞ Derlerse; Sakin Gelme Mezarima GÜl BÜyÜmÜycek Mezarimda!! Senİ Dİkenlerle KarŞilamak İstemem!! Gelme DeyİŞİmde Bu YÜzden.!!!
Ara
mesafe
çok gzl olmuş gerçektende.
senin de ne duygular içinde olduğun belli oluyo bi duygusuz olarak..
sanırım herkes gibi aşk acısı çekiyosun.
AŞK sız hayat da olmaz gerçi..
aşk varsa yanında da mutlaka ACISI olur zaten.
Ara
EndLess
mesafe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok gzl olmuş gerçektende.
senin de ne duygular içinde olduğun belli oluyo bi duygusuz olarak..
sanırım herkes gibi aşk acısı çekiyosun.
AŞK sız hayat da olmaz gerçi..
aşk varsa yanında da mutlaka ACISI olur zaten.

sagol yorumun ıcın

evet bızımde bı acımız var ıcımızde ama merhemı olmadıktan sonra ne ye yararkı gun gelır kabuk baglar ama ızı hep kalır
Ara
mesafe
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sagol yorumun ıcın

evet bızımde bı acımız var ıcımızde ama merhemı olmadıktan sonra ne ye yararkı gun gelır kabuk baglar ama ızı hep kalır
öle deme hiç ummadığın bi anda karşına gzl şeyler çıkacak
sen yeterki içindeki UMUDU yitirme....
unutma UMUT FAKİRİN EKMEÄžİDİR.....
Ara
MaSaLcI
çok güzel arkadaşımm..

ama bir merhaba nelere yol açtığını bilseydin tebi benim içinn kendi adıma sölüyorumm herkes için ayrı anlam taşır aslın da bir merhaba...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hep Ertelenen Bir An Hi? Ya?anmamaya Mahkumdur... ROSE 5 436 04-04-2022, Saat: 07:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Hep ertelenen bir an hiç yaşanmamaya mahkumdur. acemhe 6 590 01-30-2010, Saat: 01:38 AM
Son Yorum: acemhe
  Benim sevdam yasanmıyorsa öLüme mahkumdur acemhe 1 344 05-22-2009, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: TutkuM
  En Güzel Merhabam.. beautiful_matrax 0 372 09-16-2008, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: beautiful_matrax

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:49 PM