:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen ve ben
EndLess
kendimi kandırmaktan yoruldum...hep senin haklı olduğun yalanına tutunmak zor geliyor artık bana..

--ben yanlış ANLADIM...hayır,sen öyle yapmak istemedin..tamam suçlu bendim..sen haklısın ,sen suçsuzsun ,sen masumsun...SEN...SEN...SEN...

''!!!! YA BEN!!!!''...
her yanlışının ardından doğruları arayan,onlarla avunan ben...kendini haksız bulup kahrolan...kendini gecelere vuran ben...ama yine de neredeyse bundan mutluluk duyan yine ben...tekrar tekrar acıyla yanan,her acıyla birkez daha aşık olan hep ben...

BUNLARI YAZMASI KOLAY DA TAŞIMASI ÖYLE KOLAY DEÄžİL...HER BABAYİÄžİDİN..HER AŞIÄžIM DİYENİN ÇEKECEÄžİ DERT DEÄžİL...

işte ben bu cesaretle bu koskoca sensizliği yenmeye çalışıyorum..

ESKİDEN;
verdiğin acıya bile razıydım..''o''ayrı bir haz ayrı bir paylaşımdı...içimde kıpır kıpır bir umut vardı..zaman zaman aklımı karıştırıp hayallerime oturttuğum sen..sonra hiçbişey olmamış gibi davranıp sessizce ama ardında derin sancılar bırakarak yokediyordun herşeyi...
BİLİYOR MUSUN..GİTMELERİNE BİLE ALIŞMIŞTIM ARTIK...

ŞİMDİ;
dayanamaz oldu bu yürek sancılarına..artık kaldıramıyor bedenim...SENİN UÄžRUNA OLSA DA...senin uğruna ama senden habersiz..SENSİZ...
SENİN HAYALLERİN BAŞKAYKEN HAYALLERİMİN BİR PARÇASI YAPAMIYORUM SENİ...

GÜÇSÜZ DE...YAPAMADI,PES ETTİ DE...YORULDU GİTTİ DE...
İNAN SON KEZ DAYIYORUM BAŞIMI OMZUNA...
İNAN SON KEZ BAKIYORUM BÖYLE İÇTEN SANA...
VE İNAN SON KEZ AÄžLIYORUM UÄžRUNA...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 10:26 AM