:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben ?yle bir a?k ya?ad?m kii.....
gamzem_06
Yaşadığım aşk yalanlar üzerine kurulmuş bir oyunmuş sadece.. öylesine sevmiştim ki hiç bişeyi görmez olmuştu gözlerim.. ama yalanmış hepsi ve bitti..
biterken benden o kadar çok şey aldı ki.. neye üzülceğimi bilemiyorum.. yaşanan daha doğrusu yaşandığı sanılan bir aşkın arkasından ne yazık ki şimdi sadece şunu söyleyebiliyorum : keşke hiç yaşanmasaydı... Confusedmiley19:

Peki ya siz nasıl yaşadınız aşklarınızı..??
Ara
AdAmIn1i
Yaşadığın Herşeyden Ders Almak Gerekir Bence Hayat Herşeye Rağmen Güzel Smile
Ara
gamzem_06
insanın yaraları ağır olunca hayatın güzelliğini de unutuyor ama haklısın sağol..
Ara
AdAmIn1i
Ama Yara Diyorsun Geçiçi Bi Olay Boşver Karşına Daha Kim Bilir Kimler Çıkıcak Smile
Ara
gamzem_06
Smile sağolll arkadaşım..
Ara
AdAmIn1i
Önemli Değil Sende Saol Smile
Ara
CaRL_CoX
arkadas?m sen? cok ?y? anl?yorum ama hayat okdar k?sa ve gorsel k? bunu anlatmakla anlayamass?n belk? sende fark?ndas?n bende 3 y?l?k ?l?sk?m? bugun b?t?rd?m dun buraya uye oldum bugun bak ?ste hayat bukadar supr?z lerle dolu ama ne oldu? ben p?sman dey?l?m hayat tak? herseyden ?y? yada kotu b?r pay c?karmak laz?m kend?ne ben oyle yap?yorum k? ayn? olaylar? yen? basl?yacak ?l?sk?ler?ne yans?tmamak amac ayn? mutsuzlugu yasamamak y?nede kend?n? uzmee acaba kars?dak? sne?n kadar uzuluyormu ? bunu dusun hoscakalConfusedmiley25:
Ara
gngr
yaşanan daha doğrusu yaşandığı sanılan bir aşkın arkasından ne yazık ki şimdi sadece şunu söyleyebiliyorum : keşke hiç yaşanmasaydı... Confusedmiley19:

bana göre....
biten bi ilişkinin arkasından söylenebilicek en güzel söz,
GÜZELDİ YİNEDE!!!!!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:12 PM