:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşık Olunca Burçlara Neler Oluyor
ÐŽeşaren
Hayir GüzeLim KaLpsiz degiLsin...
Gayet sicak kanLi, Cana yakin bir Insansin...BöyLe bir Insan kaLpsiz oLurmu???

Hadi güL bakimSmile
Ara
AsLı
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayir GüzeLim KaLpsiz degiLsin...
Gayet sicak kanLi, Cana yakin bir Insansin...BöyLe bir Insan kaLpsiz oLurmu???

Hadi güL bakimSmile
Tesekkür ederim canım benim,bak gülüyorumSmileSmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
Tesekkür ederim BitanemSmile
Ara
The jøkéЯ™
ASLAN AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

Büyük aşkınızı bekliyorsunuz. Duygusal yoğunluğun çok yükseldiği bir anda kendinize gelerek varlığınızın gerçek boyutuyla yüzleşebilirsiniz. İşin güç yani, illa ki kendinize yüksek vasıfları olan bir sevgiliyi layık görmeniz ve böylesiyle tanışma zorunluluğu hissetmenizdir. Tanıştığınızda da ona layık olmak için bir dizi sınava girmeniz gerekeceğini bilmelisiniz.
Size kur yapan ve çevrenizde pervane gibi dönen sıradan tiplere de pas verin. Aşık olduğunuzda gözleriniz parlıyor ve olumlu enerji saçmaya başlıyorsunuz. Bu sizin temel özelliğiniz.

Etrafımdaki Sıradan TipLerede pas wericekmi$im Big Grin
hmm oke werelim bakaLım Big GrinBig Grin
t$kLer Big Grin

Ara
chatlaq
aaomm su konuyuda tam ben açıyodum şimdi ßi ßaktım surçLar aşık oLunCa neLer oluyor nyse Tongue

YENGEÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

Siz aşka asla basit bir hikaye gözüyle bakamazsınız. Duygularınız çok yavaş bir şekilde filtreden geçercesine kalbinize iner ve sonunda tamamıyle sizi kaplar. Sizi esir aldığı o andan itibaren kalbinizin çarpmadığı tek bir an bile olmaz. Hayal gücünüz faaliyete geçer. Artık ne kendinize ne başkasına aitsinizdir. Bunların sonucunda aşkın ve tutkunun yaraladığı bir günah keçisine dönüşürsünüz. Size yardımcı olacak biri, sizden başkası değil yine ne yazık ki! Tekrar derlenip toparlanma yolunda tüm adımları kendiniz atmalısınız.

yanii :S

teşeKKürLéR NuR :tolga:
Ara
blue_belial
Alıntı:sevdiğinizde yeri gögü inletiyorsunuz
burası harıc kalanı yalnış Smile
piko
KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün
ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz : Yumuşaklık,
diplomasi ve incelik...Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız. Kendinizi karşınızdakinin yerine koymayı bilemiyorsunuz. İster istemez ilişkinizde bütünleşmeyi yokuşa sürüyorsunuz.

ya bu ben olamamBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
YENGEÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

Siz aşka asla basit bir hikaye gözüyle bakamazsınız. Duygularınız çok yavaş bir şekilde filtreden geçercesine kalbinize iner ve sonunda tamamıyle sizi kaplar. Sizi esir aldığı o andan itibaren kalbinizin çarpmadığı tek bir an bile olmaz. Hayal gücünüz faaliyete geçer. Artık ne kendinize ne başkasına aitsinizdir. Bunların sonucunda aşkın ve tutkunun yaraladığı bir günah keçisine dönüşürsünüz. Size yardımcı olacak biri, sizden başkası değil yine ne yazık ki! Tekrar derlenip toparlanma yolunda tüm adımları kendiniz atmalısınız.

Yorumsuz SmileSmileSmile
speedy_girl
KOVA AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

Kuralların dışına çıkmaktan büyük zevk alıyorsunuz. Zafer sarhoşluğu,
tabuları yıktığınızda iki katına çıkıyor. Ancak bu durumunuz uzun sürmüyor.
Aşk gezegeniz olan Güneş, idealist özelliklerinizi ön plana çıkartıyor. Zorluklar sizi bunaltıyor ve o çok değer verdiğiniz özgürlüğünüzle bir türlü bağdaşmıyor. Evliliğe sıcak bakmıyorsunuz ve serbest birliktelikleri tercih ediyorsunuz.
Tensel bir tutkudan oluşan bu suç ortakluklaru, birçok aşığınız olmasına
neden oluyor. Çoklu ilişkileri aynı anda yaşamaktan vazgeçemiyorsunuz.

payLa$ım !ç!N SaoL CNM SmileSmileSmile Çoğu DeğerLerLe uYu$muoRuM MaaLeseF ...
Ara
TutkuM
KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ?

Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün
ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz : Yumuşaklık,
diplomasi ve incelik...Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız. Kendinizi karşınızdakinin yerine koymayı bilemiyorsunuz. İster istemez ilişkinizde bütünleşmeyi yokuşa sürüyorsunuz.
teşekkürler güzel yüreklim..
hepsine katılamıyorumSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Burçlara göre mesaj ve hediye seçimleri. Hasretiim 1 332 04-13-2022, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Burçlara Göre Düğünler Hasretiim 2 359 04-12-2022, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: wildfang
  Burçlara göre Zeka Hasretiim 6 505 06-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL
  Burçlara göre özür dileme teknikleri!! sıla 5 401 04-22-2011, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: YasSmin
  Burçlara Göre Meslek ve İş Dağılımı Hasretiim 0 315 02-17-2011, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:16 AM