:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Itiraf Et...
CReATuRE
Arkadaşlar formda sempati duyduğunuz yada ilginizi çeken yada hoşlandığınız ama ona bir türlü cesaret edip söyleyemediğiniz biri var mı ?

varsa burda itiraf edin belki oda size karşı bişey hissediyodur ve ilk adımı sizden bekliyordur...?

belki yeni bir aşk yeni bir sevgi kıvılcımı başlayacak aranızda...

Hadi daha ne bekliyorsun yüreğinin sesini dinle ve İTİRAF ET...?
EndLess
ben ıtıraf olsun dıye dıgılde görüğüm ıcın sölıım

gs lı kız la aslı cok guzeller zaten ıkısını gördum forumdan

benden bu kadar hade bye
Ara
Melek06
:yikildim: :yikildim: sıkı durun itiraf ediyom bisim adem badem ama kardes olarak:yikildim: ee sözlüyüz gebertir sözlüm beni:yikildim: saka bi yana cok sevdim ben bu ademi:yikildim: ademe sesleniyom sana abi diebilirmiyim:yikildim: :yikildim:
Ara
Qetesh
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: sıkı durun itiraf ediyom bisim adem badem ama kardes olarak:yikildim: ee sözlüyüz gebertir sözlüm beni:yikildim: saka bi yana cok sevdim ben bu ademi:yikildim: ademe sesleniyom sana abi diebilirmiyim:yikildim: :yikildim:

dede de istersen:yikildim: yalnız konuyu saptırmayalım arkadaşlar...geyik bölümüne dönüştürmeyelim kilitlerler yoksa konuyu...bende seni sevdim, bir abla olarak...sana abla diyebilirmiyim....Big Grin
Ara
Melek06
tamam ya sustum kitlemeyin:'( :'( :'( kimse yok ask anlamında sözlüyüm cünkü olamazdaSmile
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]tamam canım bişey demedimSmile
zaten deyince dövüyonTongue
[/COLOR]
Ara
CReATuRE
Arkadaşalar konuyu saptırmaya başlamayın gene soru bu kadar zormu anlaşılmayacak kadar...
Rüya Güzeli
Aziz böle bi konu açmıştın ztn bnce
Ara
Melek06
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşalar konuyu saptırmaya başlamayın gene soru bu kadar zormu anlaşılmayacak kadar...

kapattık tekrarlamana gerek yokki:'( hep bize denir zaten
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 412 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 407 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 969 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,174 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,808 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:30 PM