:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??te G?d?yorsun.........
Ba?BeLaS?
evet bunu ger?ekten payla?mak istiyorum ??nk? bug?n ?ok tuhaf birg?n benim i?in ikinci kez ayr?l?yorum candostumdan bug?n.ilkinde ben gitmi?tim ?imdi o gidiyor uzaklara ?ok uza?ada de?il hani ya yinede ayr?l?k giriyo i?te aram?za.Birisine bu kadar de?er vermek hem ?ok g?zel hem k?t? ??nk? bu gibi zorunlu ayr? d??meler yoruyo insan? can?m karde?im benim ya.Bundan sonra ak?amlar? d???n?yorum ya uzun bi s?re bi tat alamam biliyorum sonra sensiz ge?en zamana al??mak.Hani al??mak hikaye ya neyse sensiz durmaya al??mak ?ok zor benim i?in ama a??k olsun yolun hay?rl?s?yla gel bir an ?nce.??ten ??kt?ktan sonra ne yapar?m ben sensiz yawwww,nas?l ge?er zaman,annen sen gidince g?zel yemeklerde yapmayacakm?? eee buda ?ok k?t? zaten yaff kankim karde?im ?imdi ben tavlada kimi yencem yada cengizi kim ??ld?rtacakta ben patlayana kadar g?lece?im.Ya bi an ?nce d?n tamam m? karde?im benim ya...?Y?K? VARSIN......
Ara
***Suclu***
anlasilan dosta ozlem annesinin guzel yemekleriyle kabariyor Smileoda guzel ,herseyi paylasmak..biz okuldayken simitimizi paylasirdik,en yakin dostumlada cayimi...simdi onun yoklugunda cay sevmezim!
benim dostum sonsuza gitti...senin dostun bir telin belki bir yolun belki bir netin uzakliginda...hasret biter,onemli olan aranizdaki dostluk bitmesin! ozaman ayrilik canlari calar ve donus belkide olmaz!
tez kavusmaniz dilegiyle.....
Ara
Emy
Güzel demişsiniz ikinizde ama şanslı insalarız bizler; çünkü gidince ardından üzülebileceğimiz dostlarımız var! Ya onlar olmasaydı ne olurdu; yokluğundan şikayet ederdik o kavramın. O nedenle vuslat ihtimali olan ayrılıklar da güzel bence
Ara
Ba?BeLaS?
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel demi?siniz ikinizde ama ?ansl? insalar?z bizler; ??nk? gidince ard?ndan ?z?lebilece?imiz dostlar?m?z var! Ya onlar olmasayd? ne olurdu; yoklu?undan ?ikayet ederdik o kavram?n. O nedenle vuslat ihtimali olan ayr?l?klar da g?zel bence

valla hayranl?kla okudum c?mlelerini he ?ok g?sel yazm???n eline sa?l?k valla ve hemfikirim seninle
Ara
Emy
Teşkür ederim iltifatlarından ve katılıyor olmandan ötürü
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:47 AM