:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.duygusuz.com Admin'i olsanız ve sevgiliniz sizden şifrenizi istese.......
Melek06
duygusuz.com Admin'i olsanız ve sevgiliniz sizden şifrenizi istese tepkiniz ne olur verirmisiniz?:yikildim:
Ara
Leader
vermem :tolga:
Melek06
bende vermem salak mıyım:yikildim::yikildim:admin olmusum bide sifremi vercem avcunu yalasın o:yikildim:
Ara
Qetesh
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vermem :tolga:

[COLOR="Indigo"][SIZE="4"]tereddütsüz....tebrik ederim...

ben olsam veririm:yikildim: duygusuzda neymiş sevdiğimden önemli mi?:yikildim: güvendiğim bi kişilikse veririm neden vermim...
ne yapacakki hem benim şifremi
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Melek06
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tereddütsüz....tebrik ederim...

ben olsam veririm:yikildim: duygusuzda neymiş sevdiğimden önemli mi?:yikildim: güvendiğim bi kişilikse veririm neden vermim...
vay nankör vay sattın hemen duygusuz da neymis die:yikildim: :yikildim: ben virmem bagane:yikildim: :yikildim:
Ara
Qetesh
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay nankör vay sattın hemen duygusuz da neymis die:yikildim: :yikildim: ben virmem bagane:yikildim: :yikildim:

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]anam duygusuzu milyarları verseler yine değişmem...Big Grin
ama sevdiğin bir insansa iş değişir...çünkü sen ona güvenip en önemli şeyi vermişsin, sevgini vermişsin...duygusuzun şifresinimi vermicen...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
MorciveT

Tolga gibi bende düşünüyorum ve vermem. Burada kurumun, kuruluşun önemi ile sevgili tabiki kıyaslanamaz ama insanın kendisine ve prensiplerine saygısı kıyaslanabilir ki bu da zaten şahsın kişiliğini ortaya koyar.
Ara
Qetesh
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tolga gibi bende düşünüyorum ve vermem. Burada kurumun, kuruluşun önemi ile sevgili tabiki kıyaslanamaz ama insanın kendisine ve prensiplerine saygısı kıyaslanabilir ki bu da zaten şahsın kişiliğini ortaya koyar.

ilk yorumumdaki tutarsızlığıma bakmayın, orada esprili bir biçimde yaklaştım...ama ortada şöyle bir durum var...sevdiğim insan veya herhangi bir arkadaş, güvendikten sonra ben ona şifremi neden vermeyeyim...sizin görüşlerinizede saygı duyuyorum...Confusedmiley17:
Ara
Leader
4 senedir her dediğimi yapan, beni yanlız bırakmayan, iyisi ile kötüsü ile her derdimi sıkıntımı anlattığım bir site. Hiç bir zaman banane demedi, hiçbir zaman sus demedi. Her kahrımı çekti her derdimi dinledi. Hep yanımdaydı, hep yanımda olacak.

Değil şifremi, baş harfini bile vermem.

Gulguzeliii
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:4 senedir her dediğimi yapan, beni yanlız bırakmayan, iyisi ile kötüsü ile her derdimi sıkıntımı anlattığım bir site. Hiç bir zaman banane demedi, hiçbir zaman sus demedi. Her kahrımı çekti her derdimi dinledi. Hep yanımdaydı, hep yanımda olacak.

Değil şifremi, baş harfini bile vermem.

harbıden oyle ya Serhatla (PaSCHaM) hergun buyuzden sayısız kavga edıyoz.. Hıcbısekılde duygusuzun onune gecemedım.. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Harf ile Duygusuz.Com dan Birisi tatlı_cadı 122 5,321 10-19-2015, Saat: 09:43 AM
Son Yorum: Beyaz
  Duygusuz Üyesi Dediğin ... Olmalı (: PesmisT GirL 120 3,814 01-13-2011, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: sıla
  büyücü olsanız üstteki üyeyi neye çevirirdiniz? okeanos 7 665 06-05-2010, Saat: 05:14 PM
Son Yorum: okeanos
  Admin olduğunu düşün ve üsttekini banla... BiRiciGim 1,074 11,446 07-17-2009, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: Qetesh
  Sevgilinizden Ayrılmış Olsanız En Çok Neyini Özlerdiniz? *Asİ-yÜrEk* 10 918 10-15-2008, Saat: 07:43 AM
Son Yorum: eSrA_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 11:07 PM