:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana DuShKunLugum, Kendime uZakLıgımdan... :((
Firari Fırtına
Yüreği kabatmış kardeşimin karışmayın ,

Biraz yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir ... ( Bak bir tavsiye Güllüoğluna git duble porsiyon baklava ye , bişeyin kalmaz Big GrinBig Grin )

Sevg ...
Ara
_BarBie_
Başka bir ben verdin akşamlarıma...

Sana düşkünlüğüm kendime uzaklığımdan!

Sarhoşsam; varlığın şımarmasın!

Benden sana türeyen ne varsa

Bil ki yokluğundan....

Çok hoştu tşkler....
Ara
PCKoPaT
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreği kabatmış kardeşimin karışmayın ,

Biraz yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir ... ( Bak bir tavsiye Güllüoğluna git duble porsiyon baklava ye , bişeyin kalmaz Big GrinBig Grin )

Sevg ...
aßiCim waLa ßiLa kıSmet oLmadı ßi türLü ßeaBig Grin Ama gitCem keSin yiCem dediqin yerdenBig Grin GüLLüoqLunun Cok ßakLawaSını yedim de o dediqin yerden yemedimBig Grin yiCem yiCem:yikildim:
Âh be.
Ara
PCKoPaT
ßu Arada dier yorum yaZan Arkada$Lara Cok Cok t$kLerBig Grin kendimi ßi$e ZannetCem $imdi:$ geyik konu AcSam ßu kadar okunmuo :yikildim:
Âh be.
Ara
Firari Fırtına
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßiCim waLa ßiLa kıSmet oLmadı ßi türLü ßeaBig Grin Ama gitCem keSin yiCem dediqin yerdenBig Grin GüLLüoqLunun Cok ßakLawaSını yedim de o dediqin yerden yemedimBig Grin yiCem yiCem:yikildim:

Zamanında o atatürk heykelinin solunda Gap Oteli vardı , o otelin bar ı bana aitti ... Bağlama çalardım eskilerde , söylerdim yanık türküleri sevenlere . Sonrasında güllüoğlu şart be kardeşim ..

Sevg ...
Ara
PCKoPaT
:o: aßiii ßu dediiin Zaman ne Zaman oLyo Aiptır SormaSıBig Grin yane kaC Zaman önCeBig Grin ona göre konu$iim yane SazanLık yapmiimBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
Firari Fırtına
10 yıl önce Big GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Şimdilerde alt üst geçitler köprüler yapılmış şaştım kaldım , ama eski hali daha güzeldi ...

Sevg ...
Ara
PCKoPaT
:o: ma$aLLah ßenden ii ßiLyoSun AntepiiBig Grin
Âh be.
Ara
Firari Fırtına
Eeee şimdilerde Tuğcan Otel güzel , orda kalıyorum ...

Sabahlarıda kırkayak parkında yürüyüş ve sonrasında katmer ve süt .. Big GrinBig Grin

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayır! Bu Sana Son Şiirim Olmayacak.... *TATLI BELA* 3 483 04-15-2022, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: wildfang
  -Sana Bir Canı Anlatmak- ciciKIS 3 535 04-14-2022, Saat: 05:02 PM
  Acılarına Ben Kefîl'im (Sana) blue_belial 12 573 04-14-2022, Saat: 12:09 PM
  AtArmI Bu KaLbİ SeN OlMaSsAn ??(SANA ) PaPaTYa_PReNSeS 6 841 04-14-2022, Saat: 07:25 AM
  sana olan sevdamdandır... CReATuRE 1 330 04-13-2022, Saat: 10:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:06 AM