:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1999 depreminin garip olaylari..
soyle
1999 G?lc?k depreminden sonra ortal?kta bir s?r? esrarengiz olaylar anlat?lmakta.Ne kadar do?ru bu s?ylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek t?rden de de?il bu anlat?lanlar...

OLAY-1 O gece bayan?n birisi do?um i?in e?iyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarm??.Taksi tam Ey?p ?ehitli?inden ge?erken do?um sanc?lar? tutan bayan kafas?n? sa?a sola ?evirmeye ba?lam??.??te tam bu s?rada bayan?n g?z? ?ehitli?e ili?mi?.Bayan g?rd??? manzara kar??s?nda dona kalm??.B?t?n ?ehitler kabirlerinden kalkm?? elleri semada dua ediyorlarm??.

OLAY-2 Ayn? saatlerde Ey?p Sultan Camisinin ?n?nde taksicilik yapan baz? ki?ilerin anlatt?klar?da insan? hayretler i?erisinde b?rak?yor.
-Taksinin i?erisinde oturmu? m??teri bekliyordum.G?z?m birden Cami'nin duvar?na ili?ti.Duvarlar? nurdan varl?klar kaplam?? tutuyorlard?.Mezarl?klarda yatanlar kalkm?? hep beraber dua ediyorlard?.

OLAY-3 Enkazdan 4 g?n donra ??kan bir ?ocu?a su ikram etmi?ler.?ocuk;
-Su ve yemek ihtiyac?m yok.Ya?l? bir amca bana suda yemekte verdi.

OLAY-4 Denizden ?ok b?y?k bir ate? topu y?kselmi?.

OLAY-5 O gece y?ld?zlar bir ba?kaym??.?o?u insan?n anlatt??? - sanki elimi uzatsam y?ld?zlar? tutacak gibiydim
Ara
tugba
ya neden insanların zayıf noktalarını kullanarak böyle saçmalıklar üretiyorlar anlamıyorum!!!
Ara
kankiler
Ama Gercekten De Oyleydi
Yildizlar Cok Yakindi Tutsan Yakalrasin Ya Ni Yasadim Ben Cocuktum Ozaman
Ara
Z?hal
Bence dogrudur, ALLAh ( c.c) yapamicagi sey yoktur.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çocuklar Duymasın Dizisi'nden Garip Olaylar soyle 13 1,209 04-10-2022, Saat: 09:45 AM
Son Yorum: wildfang
  3 garip olay Hasretiim 4 849 06-14-2011, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: YasSmin
  Garip ama gerçekler (: MaSaL 13 1,063 01-19-2011, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: history
  İdam Mahkumu Üzerinde Garip Deney MaSaL 1 588 07-12-2010, Saat: 11:16 PM
Son Yorum: CaNaT
  Bir garip sayı – 12345679 CaNaT 2 571 11-26-2009, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 12:09 AM