:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b@t@klikt@ @c@n gull?r
toxique_lierre&b.b.k
Ben batakl?kta a?an g?ller g?rd?m.Anlad?m ki g?le batakl?k yak??maz,lakin bir ba?ka oluyor sevmesi..

Arka sokaklar bahcemizdi ?ocukken.. o yang?n yerleri,bos arsalar, ucurtmalar hala as?l? hayal meyal, elektrik direklerinde..ve hala as?l?d?r y?z?mde, cocukluk ask?m? ilk ?pt?g?mde konan o mahcup tebess?m.O y?zden ben b?t?n sevgilileri ilk sevgilimmis gibi ?pt?m..ve hepsi de cocukluk ask?m gibi kalbimde
hala..

Kavgam?z oldu t?m mahalle kacmadik, kan yedirdik, can yedirdik bu sokaklara, s?rt?m?zdan vurulsak bile d?n?p arkam?za bakmad?k..Cok oyunlar oynad?k aram?zda, kazanan hep "biz" olduk.."Yenilmek" bir l?gatta olmamal? ??nk?..Arkadas?m?za can da verdik ,can?m?z? da ald? arkadas?m?z..Kimi zaman har vurup harman savurduk, anlad?k ki harman kalmak k?t?ym?s..

Benim her insanla i?im oldu..??nk? i?im olmaz insana sayg?s?zl?k yapanla.Her hareketi yanl?s olan bir insanda bile ?grenilecek seyler vard?r ??nk?..Tok insanla tok uyudum a? insanla a? kalkt?m.Anlad?m ki kar?n doyuran paylasmakm?s, tabii ki anlayanla..

Sonsuzluk bahcesinin sonunu g?rd?m,sonu olmayan bir ucurumun bas?nda.Saatimde ne akrep vard? ne yelkovan.Anlad?m ki bildigimiz her sey,hicbirseyin icinde gizli asl?nda..Titredim duygu yazd?m kag?tlara, bir bakt?mki kag?tlar bombos,c?nk? duygular da bembeyaz, kag?tlar da..D?sler ?lkesinde kervanlar?m vard?, g?l?c?k al?p hayal satan; daha yeni geldim buralara...
(alinti)
Ara
Firari Fırtına
Çok güzel yaaaa , anlatım harikaa..

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 07:59 AM