:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s??arm?..........
buse38
tamam yaaa aslında haklısın dedimya canım çok sıkkkın o yüzden az bişeyi büyütüyorum bayy
Ara
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]TRAF?K I?IKLARINA GEL?NCE Y?NE AYNI D???NCELER ???NDE M? OLURSUN?

[/INDENT]

yok ben genelde tren kullan?r?m
Ara
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehhe dostluk diye bi duygu var anlayan anlar yani senin yaratt???n ki?ilik ayk?r? polemikler nedeniyle b?le oluyo bide not olay? hakaret boyutuna d?kme
i?i abartman?n alemi yok
HAKARETLE ?LG?S? YOK BUNUN.DED???M ?OK A?IK.DOSTLUK ZOR B?R DUYGUDUR.HER YERDE KULLANIP DE?ER?N? D???RMEYEL?M.ANLAYAN ANLAR.?STERSEN?Z B?R TEMS?LC? SE??N BU KADAR YAKINSANIZ AYNI CEVAPLARI VERECEK KADAR.
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben genelde tren kullan?r?m
BU KONUDA B?LG? EKS?KL???N VAR SANIRIM TRENLERDE TRAF?K I?IKLARI ?LE HAREKET EDER.
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HAKARETLE ?LG?S? YOK BUNUN.DED???M ?OK A?IK.DOSTLUK ZOR B?R DUYGUDUR.HER YERDE KULLANIP DE?ER?N? D???RMEYEL?M.ANLAYAN ANLAR.?STERSEN?Z B?R TEMS?LC? SE??N BU KADAR YAKINSANIZ AYNI CEVAPLARI VERECEK KADAR.

yafff bu seni niye bu kadar gerdiki gerek yok yani alt? ?st? bi ?iir olay? bu boyuta niye getiriyosun hay?r derdin muhalefet olup e?lenelimse onu s?le ona g?re konu?al?m bizde
Ara
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yafff bu seni niye bu kadar gerdiki gerek yok yani alt? ?st? bi ?iir olay? bu boyuta niye getiriyosun hay?r derdin muhalefet olup e?lenelimse onu s?le ona g?re konu?al?m bizde
BUNA ?NSAFSIZLIK DEN?R.BEN SADECE B?R YORUM YAZDIM.GERMEK KEL?MES? H?? HO? DE??L.AYRICA ???R?NE ALTI ?ST? B?R ???R DEMEN DE ?YLE.BU KADAR BE?ENEN K???YE RA?MEN.MUHALEFET OLMAYI E?LENMEK OLARAK G?RMENSE GAR?P.BENCE ARTIK KONU?MAYALIM.
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BUNA ?NSAFSIZLIK DEN?R.BEN SADECE B?R YORUM YAZDIM.GERMEK KEL?MES? H?? HO? DE??L.AYRICA ???R?NE ALTI ?ST? B?R ???R DEMEN DE ?YLE.BU KADAR BE?ENEN K???YE RA?MEN.MUHALEFET OLMAYI E?LENMEK OLARAK G?RMENSE GAR?P.BENCE ARTIK KONU?MAYALIM.

benim be?enen ki?ilerede sayg?m var be?enmeyenede sana s?ledim zaten zevk meselesi dedim hat?rlarsan ama senin yazd???n asi lord la ba?da?m?o kelimesi rahats?z etti beni ve ona ?z?ld?m benim bi sorunum yok seninle muhalafet yaparak e?lendi?ini sanan insanlar vard?r senide ?le sand?m yan?ld?ysam kusura bakma ok iyi g?nler
Ara
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim be?enen ki?ilerede sayg?m var be?enmeyenede sana s?ledim zaten zevk meselesi dedim hat?rlarsan ama senin yazd???n asi lord la ba?da?m?o kelimesi rahats?z etti beni ve ona ?z?ld?m benim bi sorunum yok seninle muhalafet yaparak e?lendi?ini sanan insanlar vard?r senide ?le sand?m yan?ld?ysam kusura bakma ok iyi g?nler
?OK ?Y? HATIRLIYORUM.SEN DE HATIRLARSAN BEN DE NE G?ZEL YAKLA?TI?INI S?YLEM??T?M.AS? LORD'LA ?EL??T???N? S?YLED???MDE B? R ?AKAYDI.?U "SM?LE"LARI KULLANMAYI PEK SEVMED???M ???N SANIRIM ANLA?ILAMADI VE BU Y?ZDEN MAKSADINA ULA?AMADI.SEN? ?ZMEK ?STEMEZD?M ?Z?RLER?M? L?TFEN KABUL ET.YAZDIKLARIM SAM?M?D?R.
Ba?BeLaS?
tamam ya unuttum boşver yanlış anlaşılmalar olur bazen
Ara
buse38
vay beee ne tuhaf insanlarsınız yaaaa yazılara bakkkk yok o şöle yok bu böle hehey ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 05:14 PM