:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s??arm?..........
isyanbitmez
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yani sanki belli oluyor deyince sanki ?iir onun yazd?g? degilm?te bir yerden alm?? gibi dedin eger yanl?? bi?ey dediysem ?z?r olsun hem bir tarafta olu?turmuyorum ...
?YLE B?R ?EY KASTETMED?M.YANLI? B?R ?EY S?YLED?N.?ZRE GEREK YOK.AMA TARAF OLU?TURMAK B?YLE OLUR. OLU?TURMUYORUM DEME!
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?eli?me demekle ne kastetti?ini biliyorum ama fazlas? bana uymaz gerek yok yani gereksiz polemi?e
ORTADA B?R POLEM?K YOK. DED???M? ANLADIN. BEN DE DED???N?.
buse38
ala ala ne dedim yaaa ben şimdi sen söle bakim taraf bölemi oluşturuluyor yeni ögrendim saol yaaa
Ara
buse38
isyanbitmez sen şimdi bizemi isyan mı ediyon kardeş...
Ara
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ORTADA B?R POLEM?K YOK. DED???M? ANLADIN. BEN DE DED???N?.

bence ortada bi polemik var gereksiz yere ne istiyorsun asi lordla ?eli?io falan ?imdi burada polemik yok ?lemi bravo he
Ara
isyanbitmez
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ala ala ne dedim yaaa ben ?imdi sen s?le bakim taraf b?lemi olu?turuluyor yeni ?grendim saol yaaa
?NEML? DE??L.BU ARADA KAB?RDEN GELEN MEKTUBU YANLI? YERE A?MI?SIN SANIRIM. GER?? YAZMI?TIM AMA BURDANDA S?YLEY?M.
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence ortada bi polemik var gereksiz yere ne istiyorsun asi lordla ?eli?io falan ?imdi burada polemik yok ?lemi bravo he
YOK YOK.POLEM?K FALAN DE??L.D?PED?Z GER?EK.
buse38
hadi yaaaaaaa eger böle bişey varsa zaten site ilgilenebir koydugum yer dogru yer
Ara
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?NEML? DE??L.BU ARADA KAB?RDEN GELEN MEKTUBU YANLI? YERE A?MI?SIN SANIRIM. GER?? YAZMI?TIM AMA BURDANDA S?YLEY?M.

ya biz busenin mektubunu a?t??? yerden okumay? seviyoruz sana ne oldu ?imdi
Ara
isyanbitmez
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi yaaaaaaa eger b?le bi?ey varsa zaten site ilgilenebir koydugum yer dogru yer
GER?EKTEN YANLI?.S?TE DED???N G?B? ?LG?LENECEKT?R.TAK?P EDEB?L?RSE.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 04:16 AM