:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eksik olsun :(
KAT
adminden Gelen Pm De Morcivet: Sen Kendini çokmu Uyanik Zannediyosun Hyr Ben Kendimi öle Sanmiorum Benim Amacim Sadece Bi Kampanya Baslattik...ve Bu Kampanyanin...sanalda Yeterince Herkese Duyarabilmekti...duygusuz.com "da Her Gün Bi Sürü Uye Onlinee. Ve O Bakimdan Baska Forumlara Oldugu Gibi..burayada Yazmaya Karar Verdim Ama Malesesef Ki Morcivet Midir Nedir....sanirim Konuyu Yanlis Anlamis...ve Bana Böle Bi özel Msj Yazmak Zorunda Kalmis...arkadaslar Ben Bastanm Söledim Bu Konun Reklamla Alakasi Yok Diye,,ama Söledidiğim Gibi Bazi Kişiler Bu Konuyu Tamamen Yanlis Anlamis Ben Kimseye Yalvarmiorum Bizim Amacimiz Hit Almak Yada Uye Toplamakta Değil...sadce Bu Kampanyayaya Maddi Olmasa Bile Manevi Olarak Destek Olan Birileri Bulmakti.....eksk Olsun Istemiorum..biz Basimizin Caresine Bakariz.....ayakta Durmayida Biliriz...siz Burda Dewam Edin Makara Geyiğe...kimseye Engel Değiliz.....umarim Siz Böyle Bir Durumla Karsilamassiniz...selametle Kalin By Morcivet...senide öğrendik.....helal Hoş Olsun....beni Banlayabilirsniz....
Ara
MorciveT
Tabiki banlarım seve seve...

İlk önce site yöneticisi ile konuşulur bu şekildeki konular. Herne olursa olsun bir forum sitesinin, sitemizde adres verimi yasaktır.

Önüne gelen hesap numarası versin, birşeyler bahane etsin.. Biz de izin verelim. Namümkün. Senin ne kadar samimi olduğunu bilmem, gerçek söylüyor da olabilirsin. Dediğim gibi site adresi vermene kızdım ben. Siteye gittim baktım ve forum sitesi...

Uzatmaya lüzum yok.
Ara
PCKoPaT
ArkadaShım "morcivet midir nedir" die bi cümle kurman başlı başına bi yanlış! MeSuT aßim ßu forumun AdminLerindendir ßi ßiLdii oLmaSa ßöLe ßiShe demeS!! hem ßi sorunun warSa ßunu öSeLinde haLLetmen Daha doru oLur ߀nce forumdaKiLerin huSurunu ßoSmaya GereNk yok...

SayGıLar...
Âh be.
Ara
Melek06
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ArkadaShım "morcivet midir nedir" die bi cümle kurman başlı başına bi yanlış! MeSuT aßim ßu kanaLın AdminLerindendir ßi ßiLdii oLmaSa ßöLe ßiShe demeS!! hem ßi sorunun warSa ßunu öSeLinde haLLetmen Daha doru oLur ߀nce forumdaKiLerin huSurunu ßoSmaya GereNk yok...

SayGıLar...
cok doru arkadasım
Ara
KAT
tamam arkadaslar uzatmayın....bosverin....
Ara
MorciveT
Şaka gibi gelebilir; ama Haber Özel, Arena, Seda SAYAN gibi programları ara... Çok ciddiyim. Özellikle Seda SAYAN kendisini herne kadar sevmesem de insan sevgisi olan birisi olduğu kanaatindeyim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sporda olsun...:D kardijan 14 1,214 04-08-2022, Saat: 05:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Bu Olsun Bir Daha Söz İStemiicem: *Asİ-yÜrEk* 9 678 07-24-2008, Saat: 12:02 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Hakkimda Tek Bildiğiniz Ismim Olsun Ismimi Yazdircam :::G!ZeML! FıRTıNa::: 2 582 04-08-2007, Saat: 09:16 AM
Son Yorum: happy yeliz
  Yardımda olsun :... PrinceSs 3 655 03-10-2007, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: PrinceSs
  shoutbox olsun bence.... angel..! 1 551 08-18-2006, Saat: 10:06 AM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:06 PM