:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
haketmişler gerçekten...
asi güzel 047
Allah Onlarinda O Masum Bebelerin Ve Onca Müslüman Kardeşlerimizin Hakkini Birakmasin...yürek Dayanmiyor...
Ara
djkarakin17
bunlar kim len:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CReATuRE
eski Irak Devrik Lideri...saddam Hüseyini Oğullari....
şaban öz
neden haketmişler anlamadım ama öle olsun bakalım
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
bunlar hayatın gerçekleri ama böyle saf ve temiz duygular barındırılan bir yerde paylaşıma sunulması hata diye düşünüyorum her ne kadar yaş sınırlaması olsada buna uymayanlar var ve çok kötü etkileniyorlar bence duygusuz.com da olmasada olur diyebilrim bu konular UMARIM YÖNETİM beni anlar...
saygılar..
Ara
esmerbela
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunlar hayatın gerçekleri ama böyle saf ve temiz duygular barındırılan bir yerde paylaşıma sunulması hata diye düşünüyorum her ne kadar yaş sınırlaması olsada buna uymayanlar var ve çok kötü etkileniyorlar bence duygusuz.com da olmasada olur diyebilrim bu konular UMARIM YÖNETİM beni anlar...
saygılar..
ewt ben zaman perisine katılıorum bazen iğrenç resimlerde koyulabiliyo bu konular koyulmasın LÜTFEN...!!!
Ara
SECO_UA22
bu yorumlara bende katılıyorum ama şeyi anlamadım neden haketmişler :S hiçbir insan bunu haketmez ama gerçekten hakeden bir kişi aranırsa bence bunu yapanlar kendileri böyle bir ölümü hakediyolar

saçmalıklar saçmalıklar saçmalıklar...
Ara
22*kaka
iğrenç ya SadSad
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
bu konulara yer verilmemesi için ne gerekiyorsa yapıcam arkadaşlar yönetiminde bu konuda duyarlı ve anlayışlı olacağından eminim çünkü burası dostluk ve arkadaşlık sitesi bu güzel,saf duyguları bu şekilde kirletmeye luzum yok
ve dikkat ettiğim birşey daha varki içler acısı misafirler bile sadece bu iğrenç resimlere ve videolara bakmak için siteye giriyorlar bizim paylaştığımız güzel paylaşımlara değilSad yönetim biran önce el koymalı buna haddimi aştıysam kusura bakmayın ben sadece benim gibi düşünenlerin öncüsüyüm o kadar
saygılar
Ara
_irem_
resimler güzelde bi insanın bu hale gelmesi üzücü
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:15 PM