:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intihar mektubu...
CReATuRE
N.Y 17 yasinda bir lise öğrencisi iken 1996 yılında yazmış olduğu bi intihar mektubu :

Canimdan cok sevdigim annem ve babam´a

Sabah uyandiginizda anne yine odama gelip beni uyandirmak isteyeceksin. Belkide bu defaki soguk tenimin sucunu, geceleri ictigim sigara dolayisiyla acik biraktigim pencereye yükleyeceksin. Ama bu defa ben kalkmayacagim anne. Cok düsündüm cok tarttim hayatin hafifligiyle kalbimin agrilarini . Bir cok sorunuz belki yanitsiz kalacak biliyorum. Ama bu dakika hicbirini aciklamaya yetmez artik. Ben bosverdim sizde bosverin. Bu odada kafami yastiga koyup tavana baktigim günlerin anisi geciyor gözlerimden. Yüregim cok burkuldu anne , ne yalniz kalabilmeyi becerebildim nede bir birlikteligin bir parcasi olabilmeyi. Beni ölüme götüren yolun hic mümkünü olmayan bir hayat oldugunu anladim. Hayatim boyunca hic birseye karar veremedim belki ama bu intihar sanirim hayatimdaki en önemli kararim. Kimsenin sucu yok sadece birilerini ben kaldiramadim.
ÐŽeşaren
Yazik ya, ALLAH biLir ne derdi vardi

TesekkürLer!
Ara
CReATuRE
Bunu Her Okuduğumda Gerçekten Tüylerim Diken Diken Oluyor... SadSadSadSad
duygulum
yazık etmiş kendine
Ara
ramco_06
çok kötü o anne baba yerinde olmak istemezdimm yazık olmuş yaa

BİZZ SEVGİMİZİ KIR ÇİÇEÄžİ GİBİ ELİMİZDE DEÄžİL
KURŞUN YARASI GİBİ GÖNLÜMÜZDE TAŞIRIZ
GÜLÜMM
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1905 Sayfalık Bir İntihar Notu Bıraktı! MaSaL 0 652 02-06-2011, Saat: 10:29 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hep merak ederdim, insanlar neden intihar eder diye. Öğrendim.[Tamamen Gerçektir.] Yorgun Yürek 2 595 01-21-2009, Saat: 01:04 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  Tarihin En İlginç İntihar Girişimi €BeRimSin 4 645 01-17-2009, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  biR kızın intihaR mektuBuu... =( =( duyqushh 12 1,118 01-11-2009, Saat: 11:53 AM
Son Yorum: emsal
  Su içerek intihar etti olur mu demeyin mor cadı@ XD 10 878 09-03-2008, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:57 AM