:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::::Ve ZaMaN her yaraya devadır, hep söylüyorum...::::
CeYDa HaNDe KeSiM
hilyemm_tacir_136950mlf5gnr5i9yl3.gif
Bugün sesini duymak istedim. Özlediğimi hissettim. Olur ya insana hani bazen. Özel bir ses duymak istersin. Ayda bir kez bile olsa... Seni anlayan bir insan sesi... Ya da öyle sandığın. Yanılmış olabilirsin de. Sesinin iyi geleceğine inanırsın o an, ama duyamayabilirsin de. Zaten, o sesi duymak istediğin anın yoğunluğu geçince boşverip, her zamanki gibi hayata dönersin. Kaldığın yerden...

Hele ki ben ne çok alışkınım tüm bu hayal kırıklıklarını göğüslemeye. Doğduğum dakikadan beri vedalarla uğraşıyorum. Sarı saçların altındaki erken beyazları değirmende ağartmadım ki.

Binlerce vurgunla enkaza dönüşen kalbimin beynime verdiği emirle nihayetinde bir kadından çok erkek gibi düşünmeye başlıyorum ve senden -gelmeyen- haberle bir kez daha tüm dünyanın anasını satıyorum.Kimselere falso vermeden, mutluluk pozu veriyorum. Teoman'ın şarkıda dediği gibi, “Hem yara bandım hem yaram olamazsın”, biliyorum.

Yine hayal kırıklıklarımın, duygularım üzerinde geliştirdiği bir savunma mekanizması mıdır bilmiyorum, ama belki arayıp sormamanın iyi yanları da olabileceğini düşünüyorum. Aramıza giren uzun sessizlikler, bu durumun öyle olmasına alıştırıyor beni. Hiçbir insan bir diğerinin her şeyi olamıyor, bunu öğreniyorum.

Hayatta, senin beni arayıp sormamandan daha mühim şeyler var. Şükür ki hayattayız, şükür ki hayattasın mesela. Sevdiğin bir insanın suskunluğu, onun ebedi sessizliğinden iyidir en azından diye düşünmeye başlıyorum.
Ve zaman her yaraya devadır, hep söylüyorum.

hilyemm_tacir_136950mlf5gnr5i9yl3.gif

Ara
ibra_HE_m
sonunda dogruyu(kendi doğrun) bulmuşsun sevindim Smile
Ara
ROSE
BİL Kİ SEVMEKTEN VAZGEÇMEDİM SENİ,
BİL Kİ SENİNLE BİRLİKTE, SEVDANI DA TAŞIYACAÄžIM YÜREGİMDE,
BİL Kİ;
[SIZE=5]SENİ ASLA UNUTMAYACAÄžIM.. [/SIZE]

Teşekkürler Ceyda ...Gönlünce Olsun Herşey ...
Ara
p£r!k!z!
Bugün sesini duymak istedim. Özlediğimi hissettim. Olur ya insana hani bazen. Özel bir ses duymak istersin. Ayda bir kez bile olsa... Seni anlayan bir insan sesi... Ya da öyle sandığın. Yanılmış olabilirsin de. Sesinin iyi geleceğine inanırsın o an, ama duyamayabilirsin de. Zaten, o sesi duymak istediğin anın yoğunluğu geçince boşverip, her zamanki gibi hayata dönersin.

çok güzel canım yüreğine emeğine sağlık...
dün onu çok özlemiştim sesiini duymak istemiştim aradım ama sonuç =( insan bazen sanırım kendini durdurmalı..
tşkr ederim
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Hepinize Teşekkür Ederim SmileSmileSmileokuyan Gözlerinize Yorum Yapan Yüreğinize SağlikSmileSmileSmile En Güzel Paylaşimlar Sizinle Olsun Inşallah SmileSmileSmileseviyom SizleriiSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ALBAY_CAT
emeğine yüreğine sağlık güzel kardeşim tşklr...

sfssfye2.jpg
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
sağol çok teşekkür ederim arkadaşımSmileSmileSmile ve paylaşımların beni çok mutlu ediyor katkıların için çok çok teşekkür ederimSmileSmile iyi ki varsınız yaSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kim? ZamaN D????nd?reN Kim? ZamaN Da G?ld?reN A?K KanunlarI .. p£r!k!z! 3 473 04-14-2022, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Kovdum Kendimi Yüreğinden(Seni svdğmi,kurda,kuşa söylüyorum;ama ASLA aşk dilenmiyrm) PaPaTYa_PReNSeS 7 314 04-10-2022, Saat: 10:05 AM
  Zaman Yİne Yalnizlik Vaktİ murat1544 1 311 04-08-2022, Saat: 01:45 PM
  G?n Gelir Anlars?n O Zaman ?nan?rs?n G?zlerime eRCi 1 306 04-06-2022, Saat: 04:41 PM
  Y?re?ime ?yilik Ya?murlar? Ya?d?rmayal? ?yle ?ok Zaman Ge?ti eRCi 2 376 04-04-2022, Saat: 08:36 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:18 PM