:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yarattığın meleğin ElleRiNi BıRaKMa... DüNyasıNı YıKMa...
DarkLady
5555pd0jjtt3.jpg

Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma yıkma dünyasını

Küçük bir kızın ceplerinde taşıdığı mutluluk hayalleriydi benimkisi...En saf..en temiz şeklindeydi mutluluk hayallerim..Daha elimden şekerimi düşürmemiştim...Her yerde mutluluk vardı..Ağlamayı öğrenmemiştim..Tanışmamıştım gözyaşlarımla...Tospembeydi benim dünyam...

Sonra bir gün...Sen çıktın karşıma...Şekerim düştü elimden...Sonra gözyaşlarımla tanıştım..Basıma yastık basıp ağlmayı öğrendim... Dünyam artık tozpembe değildi...Mutluluk yoktu her yanımda...Acılar vardı-Küçük bir kızı büyütebilecek kadar acıydı-En önemlisi "AŞK" ı öğrendim..."Seni Seviyorum" kelimesinin yüceliğini...Küçük kızdan eser yoktu artık..O küçük kız yerinde...Acıları öğrenmiş..şekerini düşürmüş..ağlamyı öğrenmiş.."AŞK" la tanışmış.. büyümüş biri vardı...Bir de "SEN" vardın...Beni bir anda büyüten..Bana sevgiyi öğreten "SEN"...

Zor günler geçirdim..Her gün biraz daha fazla acı çekmeyi..ağlamayı..gözyaşlarımı saklamamayı öğrendim...Evet!!! Byümüştüm artık...Sıra bunu sana söylemeye gelmişti...Senin için büyüdüğümü...Senin bana sevgiyi öğrettiğini ve en önemlisi "Seni Sevdiğimi" söylemeliydim sana...gözlerine utanmadan bakmayı o kadar istiyorum ki...

Ve söyledim!!!

"Mavim" oldun benim! Masmavi bir dünya verdin bana...O dünyada sadece Sen ve Ben yani hep hayal ettiğim gibi "BİZ" varız...Artık heryer gözlerin..Herkes sensin benim için...Ve ağızdan çıkan her söz "Seni Seviyorum"...

Ve şimdi korkuyorum!!!

Gidersen benden...Yıkarsan mavi dünyamı(zı)...Beni mavilerden karanlıklara atarsan...O acılı dünyama..Islak gözlerimle geçirdim gecelere geri gönderirsen...Dayanamam mavim!

Sen gidersen ;

Kimin gözlerinde dalarım..
Kime "Seni Seviyorum" derim..
Senin sahip olduğun bu kalbimi kime veririm...
Kimin dünyasına girerim...?!

Güzel gözlüm!!!

Seni o kadar çok seviyorum ki..Sensizliğe bir dakika bile tahammülüm yok...Sakın gitme benden!Bu büyüttüğün kızı karanlıklara bırakma..."SeniSeviyorum"..Seninleyim..Mutluyum... Çalma mutluluğumu benden...Seninle geçirdiğim bir kaç mutlu dakikamı çok görme bana "Aşkım" ..Lütfen...

SeNi ÇoK SeviyoRuM...Yarattığın meleğin ElleRiNi BıRaKMa... DüNyasıNı YıKMa...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Diddy...Smile
Elma şekerim nerde benim...Smile

Yüreğine mutluluk arkadaşım..Güzeldiiii...Smile
Ara
ALBAY_CAT
gidiyorsunyark6.jpg
birnefesjc5.jpg

emeğine yüreğine sağlık tşklr..
Ara
InsensItIve
Seni o kadar çok seviyorum ki..Sensizliğe bir dakika bile tahammülüm yok...Sakın gitme benden!Bu büyüttüğün kızı karanlıklara bırakma..."SeniSeviyorum"..Seninleyim..Mutluyum... Çalma mutluluğumu benden...Seninle geçirdiğim bir kaç mutlu dakikamı çok görme bana "Aşkım" ..Lütfen...

yüreğine sağlık gercekten gözlerim doldu okurken kendimi içinde hissetim acıkcasıı keşke ayrılıklar hiç olmasa ama bazen istemesek bile oluyoo.....Sad:SadSad
Ara
DarkLady
InsensItIve Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni o kadar çok seviyorum ki..Sensizliğe bir dakika bile tahammülüm yok...Sakın gitme benden!Bu büyüttüğün kızı karanlıklara bırakma..."SeniSeviyorum"..Seninleyim..Mutluyum... Çalma mutluluğumu benden...Seninle geçirdiğim bir kaç mutlu dakikamı çok görme bana "Aşkım" ..Lütfen...

yüreğine sağlık gercekten gözlerim doldu okurken kendimi içinde hissetim acıkcasıı keşke ayrılıklar hiç olmasa ama bazen istemesek bile oluyoo.....Sad:SadSad

Sana Katılıyorum Ama Bazen Ayrılıklara Zorunlu Kalıyoruz....
Okuyan herkeze teşekkür ederim...
Okuyan gözlerinize sağlık...
Ara
eRCi
Şimdi notaları sahipsiz ve öksüz kalmış yarım bir şarkıdır sevmek..
Canımı daha fazla acıtamayacağını bilmek, biraz olsun mutlu ediyor beni. Sürüklenmiyorum dikkat et, gidiyorum..
Sessizce ve hiçbir şey yaşamamış gibi. Bir süre sonra denize ulaşıp, korunaklı seyir defterimin ilk sayfasına taze ve diri umutlar işleyeceğim.
Yüreğimi çıkartıp her şeyiyle masaya dökerken, senden daha cesur olduğum için utanma sakın.
Bu cesaret, çocukların masum dualarından çaldığım inatçı bir bekleyişti sadece. Bana balonlar alabilecek kadar yürekli bir sevgiyi, korkularıma rağmen başım dik karşılayacağıma dair söz vererek gidiyorum..
Bir bedeni değil, bir yüreği özlediğin vakit, umarım zamanın olur güneşin doğuşunu huzurla izlemek için.

Teşekkürler Diddy...
ROSE
12xf6av8.jpg

Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma yıkma dünyasını

Küçük bir kızın ceplerinde taşıdığı mutluluk hayalleriydi benimkisi...En saf..en temiz şeklindeydi mutluluk hayallerim..Daha elimden şekerimi düşürmemiştim...Her yerde mutluluk vardı..Ağlamayı öğrenmemiştim..Tanışmamıştım gözyaşlarımla...Tospembeydi benim dünyam...

Sonra bir gün...Sen çıktın karşıma...Şekerim düştü elimden...Sonra gözyaşlarımla tanıştım..Basıma yastık basıp ağlmayı öğrendim... Dünyam artık tozpembe değildi...Mutluluk yoktu her yanımda...Acılar vardı-Küçük bir kızı büyütebilecek kadar acıydı-En önemlisi "AŞK" ı öğrendim..."Seni Seviyorum" kelimesinin yüceliğini...Küçük kızdan eser yoktu artık..O küçük kız yerinde...Acıları öğrenmiş..şekerini düşürmüş..ağlamyı öğrenmiş.."AŞK" la tanışmış.. büyümüş biri vardı...Bir de "SEN" vardın...Beni bir anda büyüten..Bana sevgiyi öğreten "SEN"...

Zor günler geçirdim..Her gün biraz daha fazla acı çekmeyi..ağlamayı..gözyaşlarımı saklamamayı öğrendim...Evet!!! Byümüştüm artık...Sıra bunu sana söylemeye gelmişti...Senin için büyüdüğümü...Senin bana sevgiyi öğrettiğini ve en önemlisi "Seni Sevdiğimi" söylemeliydim sana...gözlerine utanmadan bakmayı o kadar istiyorum ki...

Ve söyledim!!!

"Mavim" oldun benim! Masmavi bir dünya verdin bana...O dünyada sadece Sen ve Ben yani hep hayal ettiğim gibi "BİZ" varız...Artık heryer gözlerin..Herkes sensin benim için...Ve ağızdan çıkan her söz "Seni Seviyorum"...

Ve şimdi korkuyorum!!!

Gidersen benden...Yıkarsan mavi dünyamı(zı)...Beni mavilerden karanlıklara atarsan...O acılı dünyama..Islak gözlerimle geçirdim gecelere geri gönderirsen...Dayanamam mavim!

Sen gidersen ;

Kimin gözlerinde dalarım..
Kime "Seni Seviyorum" derim..
Senin sahip olduğun bu kalbimi kime veririm...
Kimin dünyasına girerim...?!

Güzel gözlüm!!!

SeNi ÇoK SeviyoRuM...Yarattığın meleğin ElleRiNi BıRaKMa... DüNyasıNı YıKMa...
Ara
ALBAY_CAT
emeğine yüreğine sağlık..
71lx5maua6qo9fn8.jpg
Ara
MasaL_perisi
Eee bırakmasın tabi...Smile Madem ki yaratı...

Yüreğine mutluluk Rosemm...Smile
Ara
ROSE
Teşekkür ederim sizlere ....ALBAY bu güzel resim içinde ayrıca teşekkür ederim ....

Konudan iki tane varmış yeni gördüm görmedim kusura bakılmasın ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hadi uzat ellerini...(: PaPaTYa_PReNSeS 3 381 04-08-2022, Saat: 11:26 AM
Son Yorum: wildfang
  Sakın Elimi Bırakma lover 2 558 04-07-2022, Saat: 11:05 AM
  ben senin en ?ok ellerini sevmi?tim ama art?k sevmiyorum bilgeis 1 314 04-07-2022, Saat: 04:49 AM
  G?zlerim hep ellerini ar?yor.. eRCi 9 609 04-05-2022, Saat: 06:42 AM
  ?ek Ellerini Yakamdan ?stanbul MasaL_perisi 15 669 04-04-2022, Saat: 08:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:36 AM