:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalbimin Kuyusu En Hazin Sesle Inliyor şimdi Gidişine...
d€n!z kısı
heart_14.gif[SIZE=4]heart_14.gif[SIZE=4][SIZE=4]heart_14.gif[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=4][b][i][b][i]Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes... "Üzülme" diye seslenmeni isterdim... [/i][/b]
[b][i]Bir el olmanı isterdim, bir kol... "Özledim" deyip sarılmanı...

En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim.
Bir umut yolu olmanı isterdim hayatıma...
Gelseydin ve yaslasaydım başımı omzuna, ağlasaydım doya doya ... Geçerdi üzülmesi yüreğimin, geçerdi üzülmesi içimin, kirpiklerimde yağmurlar dumanlanmazdı biliyorum...

Şimdi aramıza sebepsiz anlamsız ve saçma sapan bir mesafe girdi, aramızdaki bütün yollar bir başkası yüzünden sevgimize,yüreğimize ve hayallerimize kapandı...
Bu yüzden yokluğun buz gibi soğuk... Üşüyorum... Yüreğim donmuş sanki…
Ateşler içinde bedenim... Öyle bir üşüme ki, hiç birşey ısıtmıyor artık.. Bütün bedenim uyuşmuş.
Ezip geçiyor sanki ruhumu senin en ihtiyacın olduğu zamanlar yalnız kalmak isteyişininacısı

Şimdi yoksun işte, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi. Kirpikleri kırılan bir zamanın teninde, ayrılığı şiirlerle topluyorum gecelerde…
Bilirdim, sevmek ve özlemek bir ateşe dokunmaktır; yakmaktır yüreğini yangınlarda.
Ama nedense ben üşüyorum. Yokluğun buz gibi soğuk. Yakacak bir şeyimde yok… Ağlıyorum, buza dönüşüyor sanki göz yaşlarım…
Ağlıyorum, akıp gidiyor göz yaşlarım yüreğimden çok uzaklara…
Ve ben bakakalıyorum bu sewdanın ardından çaresiz,yorgun yılgın ve bitkin…
Ah! bir el olsan dokunsan alnıma, okşasan saçlarımı,geçerdi belkide ağrısı başımın, geçerdi biliyorum...
Bir göz olup baksaydın gözlerime, çekip alsaydın içimdeki hüznü... Ah! bir bilsen nasıl sevinirdi yüreğim..

Susmak istemiyorum artık ve sessizce solumak istemiyorum bu havayı…
Başkalarının deyişleriyle soldurmak istemiyorum içimde büyütüp beslediğim bu koskocaman sewdayı...
Ve güven istiyorum,konuşmalarımda yalanı aramamanı istiyorum telefondaki her nefesinde sewgini içime çekmek istiyorum nefes nefes…
Ne kadar çok hasretim seninle bişileri konuşmaya, anlatmaya ve en çokta anlaşılmaya...
Oysa ne çok istiyorum, tüm bedenimden söküp almanı yalnızlığımı,

Yüreğimin kanrevan, dikenlerin acımasız olduğunu, bişilerin yüreğime battığını,sewdam kadar hasretimi yüreğimde sakladığımı ve sana kavuşma ümidinin içimde olduğunu anlatamamışım sana…

Ama şunu bilmeni istiyorum ki Her ölümümde bana yeniden hayat ver. Elim ol, ayağım ol, canım ol...
Gecem/ gündüzüm sen ol...
Ağlayan gözlerim ol…
Her damlada yeniden doğur beni, yeniden doğur içimdeki umudumu. Her öldüğümde yeniden yarat ki, seni ne kadar özlediğimi anlatayım yeryüzündeki bütün canlı cansız varlıklara ve seni ne kadar çok sevdiğimi ...

Şimdi bu ayrılığın sebebini düşün ve gel
Solmadan resimler, şiirler benliğini yitirmeden, gecelerimi gündüzüme karıştırmadan,yüreğimdeki sewdanın farkında olarak gel yanımda kal
Ve senden sonra ölüm gelsin...

heart_14.gif[SIZE=4]heart_14.gif[SIZE=4]heart_14.gif[/SIZE][/SIZE]
[/i][/b]
[/SIZE]
[/SIZE]
[/i][/b]
Qetesh
emeğine sağlıkSmile
Ara
d€n!z kısı
saol ademSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular