:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Programini Istediginizi Soyleyin Bulimm
ceylan gözlü1
murat banada photoshop bulursan sevinirim
Ara
MaXiWoLuMe
Şimdi sen kaldırmak istedini söylemişsin ama ben sana iki şeklini anlatim sen hangisini istiyosan onu uygularsın.
PROGRAMI SİLMEDEN SADECE SONLANDIRMAK İÇİN;
1- Görev yöneticisin aç Ctrl+Alt+Del > İşlemler > Bu kısımda program aktif durumda iken 2 tane services.exe olur. Hangisinin programa ait olduğunu anlamak için CPU kullanımına bakarsın değişken değer olan ( CPU kullanımı yaklaşık 02-04 arası, Bellek kullanımı yaklaşık 24.500 lerde olur.) işte o MYTR ait olandır.
2- Bulduktan sonra görevi sonlandır yapıcaksın ama muhtemelen "Bu kiritik bir sistem işlemi sonlandırılamaz" yazar. Eğer öyle olursa verdiğim linkten Magic Utilities programını indirip seriali içinde kurarsın. Programı açıp Process Killer kısmından programı sonlandırırsın. Evet program artık görev dışı oldu.
EÄžER PROGRAMI KALDIRMAK İSTERSEN;
Görevi sonlandır yaptıktan sonra Program ekle/kaldır kısmından kaldırmak istersen şifre isticektir. Bilmediğimiz için Program Files den MYTR Filter adlı klasörü silersin daha sonra program ekle/kaldırdan silersin olay biter Tamamen kaldırmış olursun.
http://rapidshare.com/files/45786409/Mag...7v5.20.rar

Bu arada o program ekran görüntüsünüde izleyebiliyor :Smile ..........
Ara
SeyTain
laneth Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka bana photoshop 11 lasim beda olabilirde acill 24.07.2007 tarihi attim bakallim ne zaman bulabileceksinn Smile

Photoshop 9 cs2 Var.. Sen Demo Sürümünü indir ben sana KeyLerii veririm

Active De ederiz. beN suanlıq onu kullanıyorum
SeyTain
Arkadaşa bende Yardım Ederim.... bende varımSmileisteklerini ozel mesaj veya e-mail olarak atabilirsiniz
By LaNeTh
SeyTain Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Photoshop 9 cs2 Var.. Sen Demo Sürümünü indir ben sana KeyLerii veririm

Active De ederiz. beN suanlıq onu kullanıyorum

saol kardeşş cs2 8.0 kullanıyorumm favorımm buu arkadas oylesine konus actıı egleniyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:12 AM