:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kankayla bayram gezisi:)))
laneth
kankayla bayram gezisiSmile))
geçen bayramlardan birinde kankam murat ile anlaştık ve bayramda boş durmamaya karar verdik. tabi hergün ders çalışmak olmuyo bi bayram tatili var ondada gezelim dedik... neyse bayram günü geldi çattı..tabi ilk gün büyüklerimize gittik el öptük sıra geldi ikinci gün... neyse kankamla bir güzel gezdik eğlendik birde alışveriş merkezine girelim dedik
Carusel'e yani... girmeden önce kankam dediki "şu metale duyarlı cihazlardan (adını bilmiyom) geçerken bozuk paraları koyuyo muyduk"dedi... tabi yıl olmuş öyle yerlere gitmeyeli haliyle unutmuşuz... benim salak kafam sen git kankaya "ama nolur ne olmaz yinede biz koyalım" dedim. çıkardık bütün bozuk paraları görevlinin önüne şakır şakır döktük...Smile) ordaki bütün insanlar bize şaşkın şaşkın bakıyolardı. vee en önemlisi tam önümüzdeki iki yakışıklı genç kız...Allah'ım....öyle utandık ki... kızardık bozardık... bi yerin dibine girmediğimiz kalmıştı... üstüne üstlük birde kızlar dalga geçip güldüler... tabi bende kankama gülüyodum...zavallım utancından ağlıycaktı...Smile)) (halada gülüyom):hihi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bayram Bu olsa Gerek :) ZeNiTH 16 1,240 04-07-2022, Saat: 12:51 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:34 AM