:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her şey para değildir.
yasemin1
Her şey para mı?.......yok,hayır.Bir insanın gözlerindeki yıldızları görmek parayla değildir.bir insanın yüreğindeki sevgisini görmek parayla değildir.ağlayan dostun gözyaşını silmek para gerektirmez.sevmek parayla değildir en önemlisi.masmavi,geniş gökyüzüne bakıp umutlanmak para gerektirmez.yüreğinin tıpır tıpr sesini tanrı sana hiç ücretsiz vermiştir.sevgiler.renan.
Ara
ROSE
herkesin düşüncesi ayrı ayrı bazılarına göre evet para bazılarına göre elbatteki değil ...bana göre para yaşamak için hayatta her zaman her anımızda gerekli bi araç o olmadan olmuyor inkar edilemez ...herşey para değildir aynen öyle ....Smile
Ara
MasaL_perisi
Haklısın...herşey para değildir ama bunu günümüzde çok az insan anlıyor...Sad
Gözlerimde yıldızlar cebimde mutluluklar olsun yeter bana
Teşekürler yasemin
Yüreğin dert görmesin
Masmavi ve yıldız dolu bir gökyüzü dileğimle...Smile
Ara
yasemin1
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkesin düşüncesi ayrı ayrı bazılarına göre evet para bazılarına göre elbatteki değil ...bana göre para yaşamak için hayatta her zaman her anımızda gerekli bi araç o olmadan olmuyor inkar edilemez ...herşey para değildir aynen öyle ....Smile
Sevgili Rose parasızlığı savunmyorum elbette.para elbette gerekli bir araç.ben gözlerinde dolar işaretinden başka bir şey olmayanlardan söz ediyorum.mesela gözlerinde dolar işareti var ama sevgiden kırıntı yok.sözüm bunlara.:Smile :!
Ara
ROSE
yasemin1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Rose parasızlığı savunmyorum elbette.para elbette gerekli bir araç.ben gözlerinde dolar işaretinden başka bir şey olmayanlardan söz ediyorum.mesela gözlerinde dolar işareti var ama sevgiden kırıntı yok.sözüm bunlara.:Smile :!
bende zaten parasızlığı savunduğunu söylemek istemedim sadece yeri olduğunu belirtmek istedim o dediğinde zaten haklısında dedim SmileSmileSmileSmileonlarda bence kendileri düşünmeli kendileri kaybediyor kazandıklarını sansalar bile ..Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:18 AM