:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gözlerin aynı kalsın bende
mehmetkılıc
Uzaktan gelen müzik sesine susuyorum , susuyorum sadeliğine ömrümün.. Yetmiyor hayat bana , yetmiyor ibadetin kıblesiz ezan sesleri.. Ben günahkar bir şiirin altıncı mısrası olmalıyım.. Bir defineyi ortaya çıkaran kalbin korsanı , ya da bir sokak lambası olmalıyım! ama Gözlerin aynı kalsın bende ! Hasretinin köşe bucak kaçamaklarındayım.. Mavi bir akşam sefasıyım rüyalarının.. Akrepsiz bir yelkovanıyım bana bıraktığın ayrılığın.. Hasatsız toprağıyım harmansız sabahlarımın.. Bu tek kişilik aşkın günahı , bu tek kişilik yarının sabahı , bu çift kişilik aşkın yalnızı , yaralısı olacaksam ; kalbinin kınalısı olarak kalmalıyım... ama Gözlerin aynı kalsın bende ! Adressiz postalanmış bir aşkın mektubuyum şimdi ! Ya rüzgar beni savuruyor ya da ben rüzgara doğru yürüyorum... Ne kadar çok şey biriktirmişsin bende kendine dair , ölsem en çok seni öldürmekten korkarım... Bu şehre sığmıyor sorgularım , bu şehrin her sokağı sen kokan korkularım... Bu deniz beni ağlıyor dalgalarında.. İçimde saklanacak mavi kalmadı , gözyaşlarımdır maviyi açık mavi dedirten.. Dayanırım... Direnirim... İyileşirim AMA GÖZLERİN AYNI KALSIN BENDE !

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Hayatı Alayım, Şıklık Size Kalsın! MasaL_perisi 18 1,482 04-10-2022, Saat: 05:12 AM
Son Yorum: wildfang
  ?ld?r Ben? Anne Bende Toprak Kokmak ?st?yorum eRCi 6 711 03-31-2022, Saat: 03:42 PM
Son Yorum: wildfang
  ...öldür beni anne bende toprak olmak istiyorum.. _G@MSeeMM_ 2 550 09-27-2009, Saat: 11:39 AM
Son Yorum: crazy_girl88
  Gözlerin ¢єηηєтιмιη "тєк" ışığıydı .. €BeRimSin 0 551 08-22-2008, Saat: 08:57 AM
Son Yorum: €BeRimSin
  Ben Hayatı Alayım, Şıklık Size Kalsın! hakan2796 2 545 10-26-2007, Saat: 04:59 PM
Son Yorum: güne$ibük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:57 PM