:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sivri dilli astralogdan bur? yorumlar?
*melis*
Ko?: Ego tatminine en ihtiya? duyan bur? i?te... Bay ukala ya da bayan buz.. En ?nde olaca??m diye yapmayaca?? yoktur. A?kta, i?te, g??te en bencil bur?tur. Kar??s?ndakini k?rd???n? da en anlamayan bur?. Kolay kolay da be?enmez. Asla af dilemez

Bo?a: H?mb?l ?ey ne olacak. Kafas? her ?eye kolay kolay basmaz. A??rkanl?d?r. Biraz da mankafad?r . Harekete ge?mesi i?in arkas?ndan hep birilerinin itmesi gerekir. Bir s?yleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .

?kizler: Uzak durmakta fayda var. ?kiy?zl? riyakar, yalanc?... ?enesi de ?yle d???kt?r ki esir ald? m? yanars?n. ?o?u ?izofrenin de ikizlerden ??kt??? s?yleniyor.

Yenge?: Etrafa sempatik g?r?nmeye ?al??an bir zavall?. Tembel. K?l?n? k?p?rdatamaz. Saft?r da biraz. Sahtedir ve kolay kand?r?l?r.

Aslan: Ele?tiriye asla gelemez. D?nyay? o yaratm?? sanki.. G?steri? merakl?s?d?r. Sabit fikirlidir. ?v?lmeye bay?l?r. Ho? ?v?lecek hi?bir yan? yok ama...

Ba?ak: Ayr?nt?lar aras?nda kaybolur. Hayat? ayr?nt?... Bir de titizdir ki, yarar insan?. Hastal?ktan ?d? patlar. D?zenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de ?yle sivridir ki de?er insan? ald?rmadan .

Terazi: G?zel olaca??m diye kendini par?alar. Bir ?ey beceremez. Akl? bir kar?? havadad?r. Dengesizin tekidir. ?ki dakika ?nce s?yledi?ini unutur.

Akrep: Ad? ?zerinde akrep gibi sokar insan?. Ahlak anlay??? s?f?rd?r. K?skan?l?k krizlerine girer. A?kta, i?te ili?kilerde hayvans?d?r. Duygusuzun tekidir.

Yay: Yeteneksiz ve ?ahsiyetsizdir. ??siz g??s?z insanlar bu bur?tan ??kar. Beceriksizdir. Aptal da denilebilir. ??i g?c? aylak aylak gezmektir.

O?lak: En duygusuz bur?tur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. A??r? maddiyat??d?r. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir bur?tan ne beklenir ki ??? Ayr?ca ?ok da pimpiriklidir .

Kova: ??te menfaat?ilerin menfaat?isi. Kendini be?enmi?tir.. ?nsanlar?n arkas?ndan konu?ur. Dedikoducudur. ??kar? i?in yapmayaca?? ?ey yoktur.

Bal?k: Bal?k e?ittir al?k. Vur kafas?na al ekme?ini a?z?ndan. S?yleyecek pek bir ?ey yok. ??nk? en zeka yoksunu bur? bal?kt?r.
Ara
eXseLanS
Yay: Yeteneksiz ve şahsiyetsizdir. İşsiz güçsüz insanlar bu burçtan çıkar. Beceriksizdir. Aptal da denilebilir. İşi gücü aylak aylak gezmektir.

anaaa resmen benim gibi adama hakaret edio...Smile
Ara
*melis*
anam anam neler demiş öle işte astrolog çatlakBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
buse38
anaaaaaaaa bende oglagım ama bak şu delüüüü astıroleji sineeee ne ayıp beni yerden yere vurmuş ... saool kıj güsel olmuş ellerine saglık canım benum.
Ara
*melis*
önemli değil canım benimmSmile ama baya hakaret etmiş yawfff
Ara
buse38
he gııı delü işteee..
Ara
eXseLanS
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anaaaaaaaa bende oglag?m ama bak ?u del???? ast?roleji sineeee ne ay?p beni yerden yere vurmu? ... saool k?j g?sel olmu? ellerine sagl?k can?m benum.

k?s senin gene iii bide bana baq resmen aptal dioo...Sad Big Grin
Ara
*AsİyE*
bna da çok hakaret etmş.nese bşy biliyodur yaa
Ara
cadım_
Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan .

nolursa olsun dogru yaff!
Ara
*melis*
cad?m_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayr?nt?lar aras?nda kaybolur. Hayat? ayr?nt?... Bir de titizdir ki, yarar insan?. Hastal?ktan ?d? patlar. D?zenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de ?yle sivridir ki de?er insan? ald?rmadan .

nolursa olsun dogru yaff!
yaw hakkaten b?lemisin?Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2007 Bur? Yorumlar?... eRCi 17 912 04-05-2022, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:57 AM