:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Flaş Haber..GS'da Kendi Televizyonuna Kavuştu...
tuti
..FLA?...FLA?...FLA?...

Galatasaray da kendi televizyonuna kavu?tu ve
Galatasaray Y?netimi televizyon konusunda nihayet mutlu sona ula?t?.
Fenerbah?e'nin kendi televizyonunu kurmas?yla son g?nlerde artan yo?un taraftar bask?s? sonu? verdi ve Galatasaray y?netimi Florya'daki kul?p binas?na 37 Ekran bir televizyon ald?.
A??l?? t?reninde konu?an Ba?kan ?zhan Canayd?n taraftarlar? i?in yapt?klar? fedakarl??? i?aret ederek '' kendi aram?zda toplad???m?z paralarla ald???m?z bu televizyonun camianin kenetlenmesini ve eski g?nlerine d?nmesini sa?layaca??ndan hi? ??phem yok '' dedi.

Canayd?n ,yapt??? a??klamada 37 ekran televizyonu 1 seneli?ine Ar?elik Florya Bayisinden kiralad?klar?n? ancak sat?n alma opsiyonunun kendilerinde oldu?unu s?yledi.

T?rende yer alan 2. Ba?kan Ergun G?rsoy ise s?yle konu?tu; '' Bu televizyon t?m Galatasaray camiasina hay?rl? u?urlu olsun.Tabi hedeflerimiz bununla bitmiyor,ilerki d?nemler i?in 51 veya 55 ekran televizyonlar da g?ndemimizde.En b?y?k hedefimiz ise 100. y?l?m?zda almak istedi?imiz 70 ekran televizyon.Her ne kadar bu ekonomik ?artlarda zor gibi g?r?nsede Galatasaray b?y?k bir kul?pt?r ve bunun da ?stesinden gelmesini bilecektir.''

?te yandan kul?be yak?n baz? muhalif ?evreler,al?nan bu 37 ekran
televizyonun kul?b?n ?u anki ekonomik durumu itibariyle l?ks oldu?unu ve Canayd?n y?netiminin bu televizyonu yakla?an se?im i?in koz olarak kullanmak istedi?ini iddia ettiler.

Bu arada istedi?i transferler bir t?rl? ger?ekle?meyen Gereets'in ve alacaklar?n? tahsil edemeyen futbolcular?n bu harcamaya kar?? alacaklar?
tav?r ise merak konusu oldu.

(Al?nt?d?r).
Ara
theboss
mükemmmmeeelllll süper bişe kuzen saolasın Big Grin valla çocuklar eğlenir ii yapmışlar Big Grin
Ara
tuti
theboss Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ?ocuklar e?lenir ii yapm??lar Big Grin

Muahahahahahaa....Big Grin Big Grin
Ulaaa ak?am ak?am g?ld?rd?n beni....Big Grin
Ara
theboss
kuzen napalım şimdi bizim klüp para da vermiyodur eve falan da gidemiyolardır adamlar klüpte yatıp klüpte kalkıyolardır o yüzden Big Grin
Ara
CariSmaBoY
yaa anlamıom ben bu tutti yi sen gs li diilmiydin bea
gsliler dikkat aramısda fenerli dolaşıo Big Grin (bunu ali samiyende çok sölemek isterdim Smile)
tuti
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa anlam?om ben bu tutti yi sen gs li diilmiydin bea
gsliler dikkat aram?sda fenerli dola??o Big Grin (bunu ali samiyende ?ok s?lemek isterdim Smile)

Hehee yav ben GS'l?y?m hemde do?u?tan.
?stte yorum yazan kuzenimde GS'l? o da do?u?tan.
Ama abi adamlar yap?yor yav...Big Grin
Bunlar?n FB'lisi yok ki olsa koymam m???...Big Grin
Ara
CariSmaBoY
yavs olum vardır da sen fark etmiyorsundur..
Big Grin google git antifener yaz bak neler çıkıo Big Grin
ondan sonracıma onları buraya koyarsın Big Grin
bizde neşeleniriz Big Grin
tuti
Hehee onlar?da koyar?z be ortak ama bunlarda g?zel bea...
Hadi itiraf et okuyunca g?lmedin mi??...Big Grin
Ara
CariSmaBoY
yafff gülmek ayrı bişi canım Big Grin ama ne bilim yaa nese pees Big Grin
tuti
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yafff g?lmek ayr? bi?i can?m Big Grin ama ne bilim yaa nese pees Big Grin

Heheee...Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kötü Haber vermenin Kolay Yolu(muhteşem bakmadan geçmein abi);) ciciKIS 7 686 04-10-2022, Saat: 03:46 AM
Son Yorum: wildfang
  pOziTiF habER .. :D SeRDİD 1 397 04-12-2010, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: Qetesh
  Cem Yılmaz çocukluk anılarını kendi ağzıyla anlatıyor =D bidely 9 797 05-22-2009, Saat: 06:16 PM
Son Yorum: melankolik41
  Dikkat!..Dikkat!..Bu bir FLAŞ!..FLAŞ!..FLAŞ!..Haberdir. Alem-i Sı@r 35 1,461 02-23-2009, Saat: 12:40 PM
Son Yorum: aMyLee
  Kendi Yaşadığım Bi Kaç Tabu Diyalğu σfflαчи 2 432 08-04-2008, Saat: 04:15 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:53 PM