:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melekler Ağladi
sindy
ZAMANIN BİRİNDE MİYDİ ONU SEVİŞİM YOKSA ZAMANIM HEP ONUNLA MI DOLUYDU...
İŞTE BÖYLE BAŞLADI UMUDUM SEVDAM İLK ALDANIŞIM, SON YALVARIŞIM... BİR SENE SONRA BULDU BENİ OYNADIÄžIM EN SON TİYATRO OYUNUNUN ÜZERİNDE BİR SENE GEÇTİKTEN SONRA CEBELLEŞTİ SIKILDI BUNALDI AMA BULDU EN SON DARBEYİ VURMAK İÇİN BELKİ...
DERİN MAVİ GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞTUM UMUTSUZLUÄžUM ÇARESİZLİÄžİM BOÄžULMUŞTU ONUN O DENİZ MAVİSİ GÖZLERİNDE, HAYRANLIÄžI KISA SÜRDÜ YA BENİM Kİ... KİMDİ O HER GÜN BİRAZ DAHA TANIDIÄžIM HER GÜN TANIYIP BİRAZ DAHA BAÄžLANDIÄžIM KİMDİ O? GÜVENMEME SEBEP NEYDİ BÖYLE DELİ GİBİ? GÜZEL KELİMELER KURDURMAMA SEBEP KİMDİ, YOKSA KELİMELER MİYDİ İHTİŞAMIMIZI ARTTIRAN, KELİMELER ZIRH KELİMELER SIÄžINAK OLMUŞTU AŞKIMA, NEYDİ İÇİMDE SENİ BU KADAR ÖZELLEŞTİREN, VARDIN DEÄžİL Mİ? ORDAYDIN BİR ZAMANLAR... SAÄžIR DEÄžİLDİM AMA DUDAKLARINI OKUMAMA SEBEP NEYDİ, NEYDİ KONUŞURKEN SAÇLARINI DÜZELTMEME SEBEP VE AYRILIÄžIMIZA SEBEP NEYDİ? NEYDİ MELEKLERİ BİLE İMRENDİRİP, SONUNDA AÄžLATAN AŞKIMIZA, YA GİDEMİYORUM YA DÖNEMİYORUM AŞKIM AMA BİR ŞEYİ İYİ BİLİYORUM BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM...
Ara
Masal_yuzLu
güzeldi yüreğine sağlık.
Ara
K@TR€m
[COLOR="Plum"]aşkta bocalamak
kalmakmı zor gitmekmi ....???

en zoru sevdiğini bile bilmeden , bildirmeden yaşamayamadan doyulmaz sevdayı ondan kopuvermek değil mi Wink
sindy teşekürler hoş bir yazı Smile [/COLOR]
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler sindy
Çok güzeldi
Melekler hep ağlar...Smile
Yüreğine sağlık arkadaşım...Smile
Ara
df1984
paylaşımın için teşekkürler..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum