:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gerçekler
djseninim
sitede eski sıcaklık ve saygı artık kalmadı bütün konularının gözden geçirilmesi ve daha düzgün şeyler istiyorum eski sıcaklıktan eser kalmadı burda bi aile gibiydik
Ara
CReATuRE
bizler burda hala aile gibiyiz bundan kimsenin en ufak bir şüphesi olasın...buradaki her üye çok değerli olan kişiliklerdir...formda zaten sizlere uygun olmayan konuların olmasına ben ve diğer yöneticiler zaten izin vermezler...

formumuzda hala sevgi sıcaklık ve en önemlisi saygı var bundan şüpheniz olmasın...bazı nedenlerden dolayı bazı üyelerimiz aramızdan ayrıldılar ama bu demek olmuyor ki eski ortam kalmadı diye...inanıyorum ki onlarda gittikleri için pişman olmuşlardır ama şuda varki onlara kapımız herzaman açıktır...

o nedenle artık hep birlikte elele verip daha iii olmak için çaba göstermeliyiz...

BİRDE DÜZGÜN ŞEYLE İSTİYORUM DEMEKLE NE İSTEDİÄžİNİ BİZLERE SÖYLERSEN SANA DAHA ÇOK YARDIMCI OLABİİRİZ...

SAYGILARIMLA...
djseninim
öncelikle evet aile gibi olduğumuzu biliyorum düzgün derkende kötüt bi amacım yoktu ama son zmnlarda sitede geçen olaylar sözler beni hayal kırıklığına getirdi ben arkadaşalrdan daha düzgün tarzlarını kullanmalarını istiyorum konularda ve konuşmalarda tabii bu herkez için değil ilginize teşekkürler
Ara
ROSE
her ne olursa olsun bizler yinede buradayız elimizden gelende ayakta tutmak ...giden diyenlerin de ben inanıyorum ki içlerinde bi parça kalmıştır burası nede olsa aile dedik madem nasıl unutulur sevilen insanları buranın ...

herşey yinede devam ediyor ..biz bile zamanında gitmeyi düşündük kendi adıma yani o anki durum ruhen iyi değildi ama gitmenin yanlış olduğunu anladığım için ve siz sevdiklerimi bırakamadığım için gelmiştim bende ...

Ara
djseninim
ne olursa olsun ben bu siteden vazgeçmem vazgeçilebileceğinede inanmıyorum
Ara
Firari Fırtına
Sevgili dj ...

Aile dediğiniz kavramda , Anne Baba ve çoçuklar vardır . Bizim forum ailesi olarak nitelendirdiğimiz ailede ise bu değerlerin maneviyat akımı vardır . O akımı hak edenler burdalar zaten , haketmeyenler gitmiş . Buna üzülmek değil sevinmek lazımdır .

Sevg ...
Ara
djseninim
konuyla ilgilenenlere teşekkür ediyorum daha fazla yorum yok
Ara
dj_cansel53
firari fırtına dj_seninim ter bi şey demediki sadece sitenin eski haline dönmesini istedi sen neden bu kadar sert çıktın bi< sana tutupta anne baba bulalım demedik manevi anlamda dedik zaten hem doğru diyo dj_seninim sonuna kadar arkandayım sitenin girişinde ne o öyle arkadaşlık falan arkadaş bulun yazıyo resimler falan adminmi yaptı bunları ya
Ara
djseninim
cnm biraz sert bi çıkış yaptın bu konuda yorum yok diyorum giriştekiler benim de pek hoşuma gitmedi
Ara
djseninim
birazda öle neyse biz görmezlikten geliyoz bşverinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:36 PM