:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sigara neler yaptırıyor
yasemin1
Kimseye kötü örnek olmak istemem ama ben bir sigara tiryakisiyim,kimseyede tavsiye etmem.itirafım da bu konuyla ilgili.:Smile üniversite son sınıftayım.çok ciddi bir hocamızın çok ciddi bir dersindeyiz.hocamız dersi uzattıkça uzattı ve bir türlü verilmesi gerekli arayı vermedi.ben artık bir çözüm arıyordum sigara için.birdenbire çözümü buldum ve hocam rahatsızlandım biraz çıkabilirmiyim dedim ,hocada tabii dedi.koridorda sigaramı içip tekrar derse girdim.ne biçim bağımlılıkmış bu yaaaa.önümüzdeki ay akupunktur yaptıracağım bu bağımlılıktan kurtulmak içinConfusedmiley17:
Ara
hulleci
haklısın çok zararlı bende 6 sene içtim ve bırakalı 6 ay oldu..
inan bırakması çok kolay ilaca veya psikolojik yardıma ihtiyacımız yok..
insan aklı o kadar mükemmelki bu basit şeyin üstesinden geleceğine inanıyorum.
konuyu açtıın için tşkler ablacmSmile
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]bende alışmaya başladım yaaa
nasıl bırakacamSad
[/COLOR]
Ara
sevgi nehri özlem
ben içmiyorum içmekte istemem ama bnm okulda arkadaslrım içiyor.bana baslama dıyorlar asla baslamıyıcam.konuyu actıgınız için teskkurler
Ara
dengesiz
bn içiyorum iğrenç bir şey sıkıntıyla alakası bile yoq içmenin hani derler ya sıkıldım bir sigara yakim falan die çok saçma bence insanın çok canı çekiyo belli bir süre sonra bıraka bilene helal olsun ben bir ara çok fena grip oldum mesela canımda çok fena sigara istedi 2 duman aldım çok iğreç geldi tadi o sigara 3 gün boyunca içmiştim yaktım kırdım bir daha yaktım çok fena bir şey başlamaya niyeti olan arkadaşlar warsa hiç tavsiye etmiyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sıgara mevzuu blue_belial 3 550 04-11-2022, Saat: 07:41 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:53 PM