:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Resimdeki Mutluluğu Tarif Edermisinz ???
Evet Mutluluğu Görebiliyorum Tarif edebilirim .
80.95%
51 80.95%
Hayır Mutluluğu Göremiyorm Tarif Edemem .
19.05%
12 19.05%
Katılımcı sayısı: 63 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resimdeki Mutluluğu Tarif Edermisiniz ?
Firari Fırtına
preciousbundle4ym.jpg

Düşünelim biraz ,

Bu resimde bir mutluluk var . Ki bunu hepimiz görüyoruz . Lakin bunu tarif edebilirmiyiz ? Bir anne ve bir çoçuk . Kendimize uyarlıyalım bu resmi , öyle düşünelim ve öyle yazalım .

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
çok uzun yazamam bu konuda ama söyleyebileceğim şuki o güveni bende tatmak isterdim en masumluğumla annemin kokusunu içime çekmek isterdim baharlar estirmek isterdim içimde uyumak uyandığımdada sadece o olsun saçlarımı okşasın isterdim keşke zamanı geri alma şansım olsaydı keşke gerçekten zamana hakim olan bir peri olabilseydimSad çok teşekkürler fırtına gerçekten şuanda çok fena duygulandım tarifi mümkün olmayan duygular içindeyim daha da yazmak isterdim ama kelimeler yetmiyor anlatmaya aşkı anlatmak çok kolay ama...Sad
Ara
YARGIÇ
Bu güzellik tarif edilemez.En azından kelimeler bu kadar güçlü değil yada o annenin bakışlarındaki anlam kadar güçlü değil.Teşekkürler gerçekten harika bir fotoğraf...
Ara
Firari Fırtına
Çoçuk çok güvenilir ellerde olduğunun farkında , Anne ise bir koruyucu melek . Kimbilir belkide çoçuk kalkmasın diye saatlerce öyle kıpırdamadan durmuşdur anne . Fedakar ve Vefalı ...

İşte mutluluk ...

Sevg ...
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]yaradanın verdiği kudret sayesinde o kadar huzurlu ve rahat çünkü daha hayatta ne acılar var ne sorumluluklar var onun farkında bile değil... işte bu kadar saf bir sevgi resimdeki...
köpeğim hamileydi ve 5 tane yavrusu oldu... yavruları annesini emiyor ve anneleride allahın ona vermiş olduğu sorumluluk sayesinde yavrularını emziriyor...düşününki ne büyük bir ilahi güç. pek konuşmayı beceren bi insan değilim...umarım anlatmak istediklerimi anlamışsınızdır...
[/COLOR]
Ara
Firari Fırtına
Hemde çok iyi anlattın , çok teşekkürler ....

Yaradan var , birde yar var . Mutluluk kaçınılmaz olsa gerek ..

Sevg ...
Ara
MorciveT
preciousbundle4ym.jpg

Çocuk : O kadar rahat ve memnun ki yerinden; elleri, ayakları, başı, dudakları bu huzurun birer simgesi diye düşünüyorum.

Anne : Kanatları arasına almış evladını; bir eli başında diğeri belinde... İnsanın iki can alıcı noktası. Huzur ortamında bile korumaya çalışıyor; ister istemez yapıyor çünkü, evladı onun göğsüne baş koymuş, onun kokusuyla uyuyor.

Şu dünyada oldu olalı, eline geçen en değerli şeyi; yani evladını okşayıp, sevebiliyor.
Ara
Firari Fırtına
Mesutcuğum ,

Çok ama çok doğru dile getirmişsin mutluluğu , teşekkür ederim ..

Sevg ...
Ara
Gharez
Sevsen beni çocuğum
Geçen güne yazıktır
Bugün var yarın yoğum
İşim bir şarkılıktır ...

Cahit Sıtkı TARANCI
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler ...
Ara