:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitanecik Gülüme(rose)ve Melegime(peri)
ROSE
tabiki sana var perim ama sadece sana var Smile
Ara
MasaL_perisi
Zaten başkalarına vermeğiz kiş Çileğimizi...Smile
Ara
ROSE
vermeyiz bizim bi bi bi bi bi bi bi bi tane ÇİLEÄžİMİZ VAR Kİ Dİ Mİ PERİM Wink
Ara
MasaL_perisi
EVETTTTT O bizim minik zuzumuz...Smile
Ara
ROSE
zuzummmmmm oy oy oy SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ÇiLeK
Oyyy Kimlere Benim Kulaklarimi çinladiyo Böyle...
Himm Hangi çilegi Yiyosunuz BakiyimmSmileSmile

Beni Kimseye Vermeyin SaklayinSmile
Sizde Benim Bitanemsizin...sizi çook Seviyorum Canlarimm..
Ara
ÇiLeK
duygular0028erjg7.jpg
Ara
ÇiLeK
SİZE İSTEYİN CANIMI VERİYİM.SİZ YOKSANIZ BENDE OLAMAZDIM..
İSTEYİN BU CANIMI VERİYİM SİZE...ÇİLEK KURBAN OLSUN SİZE....
Ara
ÇiLeK
Yaz gelmişti.her peri neşeyle dolmuştu.periler diyarında periler başkanı vardı.adı,,,,,,,,,,,,,odie.odie çok iyi birisiydi.herkes onu çok severdi.ama bir peri vardıki çok kötü birisiydi...........her periyle alay eder.her perinin mutsuz olması için çabalardı.odie bunu farketti ve hemen diğer perileri çağırdı.bu kötü perinin adıda .......................ralf dı.odie diğer perilere,,,,,,,,,,,,,,, önlemimizi almalıyız.periler neden dediler.odie.......ralf biz perilere kötülük yapabilir.periler ........ periler aşkına dediler.kapıyı dinleyen ralf içinden şöyle dedi.bu olamaz .beni engelliyemessiniz dedi ve odasına gitti.odasındaki sihir malzemelerini çıkardı.sihir yapmaya hazırlanıyordu ve sihir yapmaya başladı. sihir perileri uçamaz hale getirecekti. ve sihir yapmayı bitirdiğinde şöyle dedi.odie bu duruma karşı napıcak bakalım dedi. ve kahkayla gülmeye başladı.sonrada hiç bir perinin bilmediği sarayına gitti.saray kötülüklerle doluydu.bir kaç gün geçtikten sonra periler uçamaz hale gelmişti.ralftan şüphelenen odie ralf ı aramaya başladı.ama ralf odasında yoktu.odie tek birşey düşünüyordu.ralf nereye gitti.düşündü düşündü.sonunda ralf kötülükler sarayına gitmiş olduğunu düşündü.bazı perilere hala sihir tutmamıştı.sihir tutmayan perilerden clara,rozi odie yle gelmek istediler.odie gelmelerine izin verdi.ve macera başladı.uçarak yola çıktılar.kötülük sarayı çok uzaktı.kötülük sarayına giderken üç engel aşılması gerekiyordu.ilk engel,,,,,,,,,,,,,,,perileri saran yılanları geçilmekteydi.odie bir planım var dedi.saran yılanları şöyle geçebiliriz.ben yılanları oyalıyıcam.sizde ben oyalarken yılanları tek tek kesiceksiniz.odie yılanlara bağırmış.hey yılanlar baksanıza ban burdayım.buraya gelsenize .rozi ve clarada yılanları kesmeye başlamışlar.rozi yılana doğru yaklaşırken yılan onu görmüş.ve onu yakalamaya çalışmış.clara yılanın rozi yi yakalamakta olduğunu görünce sessizce yılanı kesmiş.rozi gelerek claraya teşekkür ederim demiş.clarada arkaşlar bugünler için vardır demiş.ikinci engel ise......eşek arılarını yenmekti.odie.....eşek arılarını yenmenin bir yolu yok ama sadace uçarak onlardan kurtulabiliriz.çok hızlıca uçmaya başladılar.eşek arıları onları kovalıyordu.ama eşek arılarını da yendiler .üçüncü engel ise.............sarayın nöbetçilerini geçmekti.rozi ben yenerim onları dedi.ve yanlarına gitti.çok güzel bir kıyafetle.nöbetçilerin yanına gittiğinde..............siz ne kadar yakışıklısınız böyle dedi.nöbetçiler çok sevindi.rozi hemen arkasındaki tavayı çıkartıp kafalarına vurdu.nöbetçiler bayıldılar.hemen sarayın içine girdiler.sarayda iskeletler hayaletler vardı clara çok korkmuştu.şimdi sıra ralfı bulmaya gelmişti.sarayı aradılar en sonunda ralfı bir odada buldular.ralf yine sihir yapmaya hazırlanıyordu.odie hemen içeri girdi ve durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye bağırdı .ralf siz buraya nasıl geldiniz.odie buraya geldik işte nasıl geldiğimiz mi önemli. dedi.odie niye kötülük yapıyorsun perilere ne istiyorsun perilerden dedi.ralf hiç bir şey istemiyorum dedi.ozaman niye yapıyorsun kötülükleri.canım istiyor da ondan.acımıyormusun perilere .tabiikide acımıyorum dedi bir ışık geldi ve yok etti.odie çok şaşırdı.odie ralf bir efsaneymiş.geldi,ve gitti dedi.clara ve rozi çok şaşırdı ve sonra peri diyarına gittiler ve dediler ralf gitti.ralf bir efsaneymiş dediler.herkes çok sevindi.artık peri diyarında mutluluk var.
Ara
ÇiLeK
dost05top2cr.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Az Kaldı .. Gelecegim [Gülüme] eRCi 8 395 04-10-2022, Saat: 04:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Ormanc? ?le Peri ... Firari Fırtına 9 613 04-04-2022, Saat: 03:05 AM
Son Yorum: wildfang
  O Peri Sen misin? Aydos37 0 594 09-26-2011, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: Aydos37