:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne desem anLamsız be aşkım..
Psycho
"Bugün senin doğum günün
Öpücük koydum aLnına
Kopardığın o güLLerden
Taç yaptım istanbuLa..
Yaşadığım en büyük mutLuLuk
Cektiğim en büyük acısın
Bir şarkı yaptım sana
Umarım hep hatırLarsın.."

Ne desem anLamsız be aşkım.. bitti işte rüya gibi.. kaLan birkaç gözyaşı beLki bikaçını zehirLendi..sigara kadar zararLısın cektikce yaktın heLaL..aLLah razı oLsun aşkım ÖLdürecektin sen zarar.. en çok bu şarkıyı yazmak istemedim gök şahit..Şimdi eLimi tutsaydın sarıLsaydın cok garip.. karton sokakLarı, öpüştüğümüz caddeLer hani.. kaybeden aşk kazanan kim...

Bunca kaLabaLık ortasında yaLnız kaLdın mı hiç sen... KaLbine bir agrı sapLanıp daLıp gittin mi biLmeden.. ismini andığın anda kafan karısık gözLerin doLdumu.. güLerken ağLadığın rol kestiğin roman bu.. seni sorduLar ardından o gitti geLmez dedim.. sen aradıkca telefonLarda kalbimi sıkıp dur dedim. sustukca bitti hersey.. herkese yaLan söyle ama kendine sakın söyleme. seviyorsun yine de.

sen yoktun seni düşündüm.. eLLerim telefona gitti. numaranı bile siLmişim bilsen nasıL sinir ki.. sinir değiL adı aşk.. beLKİ teLefondan siLdim.. ne akLımdan ne kaLbimden seni hiç siLemedim..

"Bugün senin doğum günün
Öpücük koydum aLnına
Kopardığın o güLLerden
Taç yaptım istanbuLa..
Cektiğim en büyük acısın
Bir şarkı yaptım sana

GüLmek uzun zamandır roL yaptığım bir oyun. hiç güLemediğim ayLar oLdu çünkü ışığım yoktu. iLk güLüm son güLüm.. ilk nurum son yorum. ben yokum sen varsın buda hatıram olsun. bugün doğum günün bebek güLücük doLsun hep yüzün.. sakın oLa hiç ağLama öyle hatırLansın bugün. ve yarın bu ışıklar bu eğLence bitecek..

ilk defa inadı bırakıp içimden geceni yazdım.. meğer bu inat ugruna ne aşkLarı harcamısım.. seviyorum yaLan yok. umutLanma aşk bitti. bu biten bir hikayenin beLkide son eseri.. gözLerinde yaş oLmasın tüm kALBİM hep yanında. çiğnedin gectin herşeyi oLsun aşkım hiç takma. umutLarım bittiği yerim.. aşkı içime gömerim. ayakta durmaya haLim yok yine de koşabiLirim..

Bugün doğum günün bebek.. öpücük koydum aLnına. kiLometreLerce güLLer olsun istanbuLdan yanına.. yaşadığım en büyük mutLuLuk cektiğim en büyük acısın bi şarkı yazdım sana umarı hatırLarsın..

"Bugün senin doğum günün
Öpücük koydum aLnına
Kopardığın o güLLerden
Taç yaptım istanbuLa..

Cektiğim en büyük acısın
Bir şarkı yaptım sana
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gel Desem Sana !!! ROSE 13 989 04-13-2022, Saat: 04:46 AM
Son Yorum: wildfang
  Peki mavi özgürlüktür desem ! ROSE 5 415 04-10-2022, Saat: 05:18 AM
  HasreTim Aşkım... €BeRimSin 1 422 04-09-2022, Saat: 11:30 AM
  Tek im desem kovulurmuyum ..!!! Firari Fırtına 40 942 04-04-2022, Saat: 07:28 AM
  Eee Hang?s? Desem::d kardelen_21 1 361 04-01-2022, Saat: 03:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 03:42 PM