:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benden baºkasi YaSak Senden baºkasi öLümdür Bana..
PaPaTYa_PReNSeS
sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum. sensiz yaºanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum. biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum.. tam konuºacakken tam haykıracakken olmuyor iºte birºey engel oluyor ve yapamıyorum..

gecenin bir yarısı oturduğumda pencere kenarında rüzgarın tenime değiºi, yüzümde garip bir gülümseme yaratıºı seni hatırlatıyor bana.. bir müzik sesi geliyor kulağıma 'eğer yüreğindeysem sil gözyaºımı' o kadar anlamlı geliyor ki bu söz, zamansız yaºlar akıyor gözlerimden geceye... tane tane.. damla damla.. ºimdiden 9 damla olmuº bile kağıdın üzerinde..

sabaha daha çok var. uğruna koca ömrümü adadığım bir gece daha var.. ve su anda dokuz damla olan gözyaºım kimbilir gecenin sonunda milyonlarla savaºacak. belkide hiç kendini göstermeyecek bile.. saklanacak.. ve koyduğumda baºımı yastığa çıkacak saklandığı yerden. ama yine akmayacak. gözlerimden yüreğime,, yüreğimden de geceye.. damla damla,, tane tane..

ve sen,, içinde garip birºeyler hissedeceksin. aklına ben geleceğim. duracaksın durduğun yerde.. zaman da duracak. gözlerin gökyüzüne dalacak. uzunca bir süre bakakalacaksın.. gözlerimi göreceksin gökyüzündeki yıldızlarda. sonra ay'a bakacaksın. o kadar derinden bakacaksın ki yüreğimi göreceksin ayın içinde gizlenmiºº..

elini uzatsan alacaksın sanki ay'ı yerinden ama ellerin gökyüzüne hep boº gidip boº dönecektir. ama bilrsin ay'a benzettiğin yüreğim zaten senindir.. seninkinin hemen yanıbaºındadır.. ve o yüreği oradan sökmek zordur. tanrı'dan baºka kimsenin baºaramayacağı kadar zor.. senin bile.. ewt garip ama, senin bile.....

öyle iyi yerleºtirmiºim ki.; öyle kuvvetlice çivilemiºim ki; onu yüreğinin yanına çıkarmak ölümdür.. çıkaracak güç ölümdür. paramparça da olsa, kan da ağlasa, varsın yüreğinin içinde versin son nefesini. ödüldür bu bana.. yüreğimin yüreğinde cam vermesi ödüldür. ödülümdür..

sevdiğim sevdamsın.. mavi sevdamsın.. yüreğimin mavisi, gözlerimin mavisisn..

unutma; bu yürek sende can buldu.. seni mekan bildi kendine. benden baºkası YASAK senden baºkası ÖLÜMdür bana...

ne baskası yasağın olsun.
ne baskası ölümüm olsun.
sen benim, ben senin olayım yeter..

seni seviyorum...
alıntı
Ara
df1984
cok güsel emeğine sağlık..
PaPaTYa_PReNSeS
Smile
gözlerine sağlıkkk
Ara
CReATuRE
tşk şule gerçekten süper olmuş...emeğine sağlık...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üzdüğün Can Senden Bi Can Olmaya Çalışırken... eRCi 13 673 04-15-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Benden Hoslanıyormusun ? ZeNiTH 20 721 04-14-2022, Saat: 10:53 PM
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 838 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Kaç Kez Gittim Kaç Kez Döndüm Senden levell 4 476 04-14-2022, Saat: 02:47 PM
  Yasaklar Aşktır, Aşklar Yasak €BeRimSin 11 780 04-14-2022, Saat: 03:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:40 PM