:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
az bir nick
soyle
HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!

SUS!HERZAMANKİ GİBİ GELME GİDENE GEL DEMEM...BİRKEZ GİTTİYSEN BİNKEZ BİTMİŞSİNDİR...

GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

//sönmüor ateşimizz ama alew alewde yanmıorr//ayrılık zor ama beraberkende olmuorrr :S//

hIç pæmuktæn pr£ns£s mI olur_? pr£ns£s d£dIgIn tæş gIßI olur__!

!!!KolumdA var JİLET YarasI , OdA bir GÜZELİN HatırasI , SevdimdE ne OldU , EFES ZengiN OldU!!!

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla söylerler bunu.

(U)DEMEK ŞİMDİ GİDİYORSUN, BENİ BÖYLE TOZ GİBİ DAÄžITIP MERDİVENLERİN DİBİNE(U)

^'^//canım dediklerim canımı aldı//^_^

waRMI ceSARetiN AŞkA,,bAK şiMDi kALBime ParamPArça

:::::BoŞ HAYATIN BOŞ İŞLeRi::::::

//(...yOu tuRn me aGaİn..)//

_мυтℓυℓυк вιℓє α¢ι νєяιуσя çüηкü ѕσηυ ναя вιℓιуσяυм!!_

∂üηуα уαℓαη ∂є∂ιη уαℓαη ѕöуℓє∂ιη,вєℓкι вιя güη ∂є∂ιη αмα ∂öηмє∂ιм.αятıк ∂öηѕєη∂є ƒαякєтмєz çüηкü ѕєηιη уєяιηι вαşкαѕı αℓ∂ı

!!bıktım yalan aşklardan bıktım boş laflardan bıktım böyle dünyadan bıktım böyle sevdalardan bıktımmmm!!

:$Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim... :$

:/Sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte yaralı kalbimizle sevmesini biliriz..:: S::/:: S

!!!+^+acı çekmek özgürlükse,özgürüz ikimizde...+^+!!

seni sevmekse yaşamak ben hiç ölmedim ki !!!!

küçük yada büyük ol hariboyla mutlu ol

HeMeN CaNiMi aLmA RaBbIm bIrAkTa hAyAtLa didişEyim mÜnKüNsE DiŞi gÖnDeR AzRaIlimi ÖlÜmLe sEvişEyimTongue:S

()%AYRILIÄžIN MI YOKSA SEVDAN MI SEBEBİM CAM KALPLİ%()

Ayrılık her zaman sevdaya dahildir...

!!:::BU DÜNYADAN GİTMEK LAZIM:::!!

::çok YALVARDIM bir ZamAnn dinlemeDİN hiç beNİİİİİ...::

;;;DAL RÜZGARI AFFEDER AMA, KIRILMIŞTIR Bİ KERE..;;;

!!:;:;ben gecenın yalnız ve ısyankar kızıyım alnımda bela yureğimde sen varsın:;:;!!

''''düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim'''

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

gönlüm mahkum olmuş aklım firarda hallerimi soran olmz SEVDİÄžİMM.ölsemde kurtulsam ben bu yaradan feryadımı duyan olmaz SEVDİÄžİMM

İçimden gelmiyor artık seni sevmek...

!'^!y@ğmurlu sok@kl@r@ h@y@tımı @rıyorumm!!!!

ŚÃĶıŃ ÃŸÃŃÁ ĎŐĶÚŃМÁ ŤÃş ßÁŚŤıМ ÃŸÃğŔıМÁ ĶÁĎĔĤĹĔŔĔ МĔŔĤÁßÁ ÁşĶıМ ŚÃŃÁ ĔĹVĔĎÁ

/&//H@L!M!SS DUM@NNNN/&//

Sayende Herseye Alıstım.Damarımda Kansız, Bedenimde Cansız Yaşamayı Öğrendim.Ama Çaresizliğimi Asla Gizleyemedim...

W@SGEÇT!M @RTHIq hER$EydeNN,, BEN! @nc@kk ölümmm p@kL@rr!!

SIkIlDım HerBİ$iDeennNN uÇm@kk !st!orummm göKLeRe doruu!!!!

sevmek gözyaşı değildir akıp gitmez bir mevsim değildir zaman geçince bitmez bir heves değildir gelip geçmez..

'TURKISH=seni seviyorum''ARABİC=ana behibak''ENGLİSH=I love you''GERMAN=ıch liebe dich''JAPANESE=aisheteru'YUGOSLAVAN=ya te volim

·´¯`·->y@$@m@q !ç!nn y@lw@rm@dıq ölmeq !ç!ndE y@lw@rm@yıss<-·´¯`·.

ѕєη şιм∂ι кαяα вιя кυşкυѕυη кαℓαвαℓıк şєняιη уιтιкℓєяιη∂є,мανι єℓℓєяιηι∂є ѕιуαнα вσуυуσяυм öуℓєÂ¢є кαℓıуσяѕυη кєη∂ι ¢єнєηηємιη∂є

!!bır@ktıın yerdeiim f@k@t bıraktııın gibi diilimm!!

ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat as|ınDa k0sk0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya Angry

...iki damla yaş iki ayrı can iki deli gönül iki parça can bugün efkar günü gün ayrılık sevdalık bahçesinde güllerim yanık..

//..kRoNik vaKa..//

!(!^%h@berin Yoqqq beN ÖlüORuMmM !!//+!

•Â·.·´¯`·.·•gözÿâ$ıÿdı ÿâgmµr£âr ßµ£µt£ârıñ•Â·.·´¯`·.·•

......''bEn zaTeN HeR AcInIn tİrYaKiSi oLmUşUm''.....

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama ben sana hala el sallıyorum.:'(

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

ÄžĔČĔĹĔŔĨ ÄžĔĹМĔ ĴĨĹĔŤ ŤÃšŤÃŔıМ.. ÚŹÃŤМÁ ĶŐĹĹÁŔıŃı ŚÃŃÁĎÁ ÁŤÃŔıМ ŚĔŃĨŃ ĨČĨŃ ÃğĹÁŔ ĶĔŃĎĨМĨ ĎŐğŔÁŔıМ ĎĔĎĨМŶÁ ÄžüŹĔĹĨМ ÃŸĔŃ РĨŚĶŐРÁŤıМ

OLurYA BİRGÜN DÖNMEK İSTERSEN TAŞSIZ BİR MEZARDA BULURSUN BENİ..

konuşşam tesiri yok,sussam gönül razı değil...

!!!YİNE BİR GECE VE YİNE BAŞ BAŞAYIM KENDİMLE KAYBETTİÄžİM YERDEYİM !!!

ραяαмız σℓмαѕα∂α ¢євιмιz∂є,нєя мєкαη∂α уєяιмιz,нєя кανgα∂α şєкℓιмιz,нєя кız∂α яєѕмιмιz ναя∂ıя..!

[SIZE=2]๒เt๓เş ๏l๔ยğย เçเภ คğlค๓ค ๏l๔ยğย เçเภ ﻮül!!

ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя...

çค๒ค ﻮöรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…

єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!

öğгєtเlєภ єภ z๏г ๔єгร ђคאคttค ђคภﻮเ кöקгüאü кยllคภıק,ђคภﻮเรเภเ אıкคςคğıภ๔ıг...

คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг....

●●•Günese bakarsan gölgeleri göremezsin. ●●•

нαℓ νє нαяєкєтℓєяιηє кєη∂ιη кαяαя νєя. вαѕкαℓαяιηιη
ѕєηι уöηєтмєѕιηє ιzιη νєямє

!...нαуαттα єη αÂ¢ι ѕєу ;ιηѕαησgℓυηυη уαѕαм ѕυяєÂ¢ιη∂єкι кα¢ιямιѕ
σℓ∂υgυ ƒιяѕαтℓαя∂ιя...!

нєя zαмαη ∂σgяυуυ ѕöуℓє; ηє ∂є∂ιgιηι нαтιяℓαмαк zσяυη∂α кαℓмαzѕιη

ĤĔŔĶĔŚĨŃ ĨŚŤĔĎĨÄžĨŃĨ ŶÁРÁßĨĹĔČĔÄžĨ ßĨŔ ŶĔŔĎĔ ĤĨç ĶĨМŚĔ
ĨŚŤĔĎĨÄžĨŃĨ ŶÁРÁМÁŹ

***ђเç кเ๓รє ๔ยא๓คк เรtє๓єאєภlєг кค๔คг รคﻮเг ๏lค๓คz***

ιℓєяℓє∂ιgιηιz уσℓ∂α нι¢ вιя zσяℓυкℓα кαяѕιℓαѕмιуσяѕαηιz,вιℓιηкι σ уσℓ αѕℓα ѕιzι ∂σgяυуα υℓαѕтιямαz...!

׺°”˜`”°º× ιηѕαη gєηçℓιgιη∂є ögяєηιя, уαѕℓαη∂ιgιη∂α αηℓαя ׺°”˜`”°º×

เภรคภ ђєг zค๓คภ кคђгค๓คภ ๏lค๓คz ค๓ค ђєг zค๓คภ เภรคภ ๏lค๒เlเг

•Â°oo°• ιηѕαη σℓмαуαη, ιηѕαηιη ∂єgєяιηι вιℓмєz •Â°oo°•

ĨŃŚÃŃĨ ĤÁŶVÁŃĎÃŃ ÃŶĨŔÃŃ ÃĶĨĹĎĨŔ. ĨŃŚÃŃ,
ÁĶĨĹĎÃŃ ÃšŹÃĶĹÁŚŤĨÄžĨ ŹÃМÃŃ ĤÁŶVÃŃ ŐŔŤÃŶÁ çĨĶÁŔ

ιηѕαηιη уαραвιℓєÂ¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя

ιηѕαηℓαя ѕιz∂єη єℓєѕтιяι ιѕтєяℓєя; αмα ∂υумαк ιѕтє∂ιкℓєяι öνgü∂üя

ιηѕαηℓαя уαηℓιѕ уαραвιℓιяℓєя, уαℓηιz вüуüк ιηѕαηℓαя уαηℓιѕℓαяιηι αηℓαяℓαя

...ιηѕαηℓαяα üçüη¢ü вιя ѕαηѕ νєямє ιкι∂є кαℓ...

ιуι σℓмαк ιѕтιуσяѕαη кöтü σℓ∂υgυηα ιηαη

кαℓвιη, мαηтιgα ѕιgмαуαη αуяι вιя мαηтιgι ναя∂ιя

кαяαηℓιкℓαяα ѕιтєм є∂єÂ¢єgιмιzє нєριмιz вιя мυм уαкѕαк, кαяαηℓιкℓαя αу∂ιηℓιgα ∂öηєя∂ι

кαzαηα¢αкℓαяιηα ιηαηαηℓαя кαzαηιяℓαя

ĶĔĹĨМĔĹĔŔĨŃ ÄžÃšČÚŃÚ ßĨĹМĨŶŐŔŚÃŃ ĨŃŚÃŃĹÁŔĨŃ ĶÚVVĔŤĨŃĨ
ÁŚĹÁ ŤÃĤМĨŃ ÃŸĨĹĔ ĔĎĔМĔŹŚĨŃ

кєภ๔เlєгเภє אคг๔เ๓ єt๓єאєภ เภรคภlคгค
אคг๔เ๓ єt๓єﻮє çคlเร๓คк Ŧคא๔ครเz๔เг

...кєѕкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє...

...кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя...

кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя ,
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя.

кöρяüℓєяι αтмα. αуηι ηєняι кαç кєz ∂αнα gєçмєк
zσяυη∂α кαℓα¢αgιηα ѕαѕιяα¢αкѕιη.

...ĶöŤü ĤÁßĔŔĹĔŔĨŃ ĶÁŃÁŤĹÁŔĨ VÁŔĎĨŔ. ĨŶĨ ĤÁßĔŔĹĔŔĨŃ ĨŚĔ
ÁŶÁĶĹÁŔĨ ĎÁĤĨ ßÚĹÚŃМÁŹ...

кüçüк เภรคภlคгเภ ๒üאüк ﻮยгยгlคгเ ๏lยг

мα∂єм ∂αнα єÂ¢єℓιη gєℓмємιѕ, вσѕυηα ¢αη çєкιѕιρ ∂υямα

؟؟мєуναѕι çαмυяα ∂üѕüуσя ∂ιує αgα¢α мι ℓαηєт є∂ιℓιя؟؟

...๓ยtlยlยк קคאlครเl๓คк เçเภ אคгคtเl๓เรtเг...

ηєƒѕιηι ѕαвяєтмєує αℓιѕтιяαвιℓ∂ιуѕєη σηα zαƒєяℓєяιηι мüנ∂єℓє..

σℓgυη вιя ιηѕαηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαηιz тєηкιт є∂ιη, вαѕιт вιя
ιηѕαηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαηιz мєтнє∂ιη

ραямαк αу'ι göѕтєя∂ιgι zαмαη, ραямαgα ∂єgιℓ αу'α вαкмαк gєяєк..

ρєη¢єяє∂єη вαкαη ∂ιѕαяιѕιηι göяüя. ρєη¢єяєує вαкαη ιѕє ¢αмιη кιяιηι

ѕαηα ηαѕιℓ ∂ανяαηιℓмαѕιηι ιѕтιуσяѕαη ѕєη ∂є öуℓє ∂ανяαη.

ŚÃŃÁ ÚŹÃŤĨĹМĨŚ ßĨŔ ĔĹĨ ĎÁĨМÁ ĶÃÃŸÃšĹ ĔŤ...

ѕєη∂єη ιуιℓєяє уєяιηι νєямєѕιηι вιℓ..

ѕєѕѕιzℓιк ∂є вιя çєѕιт кσηυѕмα ѕαηαтι∂ιя..

ѕєνgιℓιℓєя, güzєℓℓιgє zαмαηℓα αℓιѕιρ σηυ gözℓєяιуℓє ∂єgιℓ
∂υуgυℓαяιуℓα göямєує вαѕℓαяℓαя

ѕєνgιℓιηє öη¢є çιçєgι уσℓℓα ηє∂єηιηι ѕσηяα вυℓ.

...ѕєνgιηιη gü¢üηü αѕℓα кüçüмѕємє...

ѕєνмєк, вιя вαѕкαѕιηιη нαуαтιηι уαѕαмαктιя

ѕιℓgιηιz кαℓємιηιz∂єη öη¢є вιтιуσяѕα, уαηℓιѕιηιz çσк ∂ємєктιя

ѕυяα∂α вυяα∂α güçℓü α∂ιмℓαяℓα ∂σℓαѕмαктαηѕα ∂σgяυ уσℓ∂α
ѕєкєяєк уüяüмєк ∂αнα ιуι∂ιя

тαηι∂ιgιη єη σℓυмℓυ νє Â¢σѕкυℓυ ιηѕαη ѕєη σℓ...

тαятιѕмαуι вιℓмєуєηℓєя кανgα є∂єяℓєя

тєÂ¢яüвє, вιя ιηѕαηιη вαѕιη∂αη gєçєηℓєя ∂єgιℓ, вαѕιη∂αη gєçєηℓєяιη вιяαктιgι ιzℓєя∂ιя..

тєкмє уιуєη кöρєgιη ∂ιѕℓєяι ∂αнα ѕινяι∂ιя..

тєѕтιηιη ιçιη∂є ηє ναяѕα ∂ιѕιηα ∂α σ ѕιzαя

υмυ∂υηυ уιтιямιѕ σℓαηιη, вαѕкα кαувє∂єÂ¢єк вιяѕєуι уσктυя

υηυтмα кι αgzιη∂α вαℓ σℓαη αяιηιη кυуяυgυη∂α ∂α ιgηєѕι ναя∂ιя..

уαяιη вαмвαѕкα вιя ιηѕαη σℓα¢αgιм ∂ιуσяѕυη. ηιує вυgυη∂єη вαѕℓαмιуσяѕυη؟

уαѕαм gєяιує вαкαяαк αηℓαѕιℓιя, ιℓєяιує вαкαяαк уαѕαηιя

уαѕαмιмιz∂α ιѕℓє∂ιgιмιz нαтαℓαяιη ¢σgυ ∂υѕυηмємιz gєяєкєη уєя∂є.

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

אєгเภ๔є รöz รöאlє๓єรเภเ ๒เlєภ, özüг ๔เlє๓єк z๏гยภ๔ค кคl๓คz..

ŶĔŔŶüŹü ŤÃŚĹÁ ĎŐĹÚĎÚŔ. ÁМÁ РĔĶ ÁŹĨ ßŐŶÚŃĹÁŔÁ ĶŐĹŶĔ ŐĹÚŔ

אüкรєl๓єภเภ єภ คlçคкçครเ, zคאเŦlคгเภ รเгtเภค ๒ครคгคк אüкรєl๓єкtเг

αşк вαηкαℓαяıηıη güℓü¢üкℓєя şυвєѕιη∂єкι ѕєηι ѕєνιуσяυм нєѕαвıηα вιηℓєя¢є öρü¢üк уαтıяıℓмışтıя ιѕтє∂ιgιηιz zαмαη çєкєвιℓιяѕιηιz güℓє güℓє нαя¢αуıηız

--вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

----yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgi sensiz olamaz unutmaki sevmek daima beraber olmak deqil sensizken ble seninle olabilmektir

-----αşк güηαн σℓмαуα¢αк кα∂αя мαѕυм,кöℓє σℓмαуα¢αк кα∂αя öözqüя,υηυтυℓмαуα¢αк кα∂αя ∂єяιη υмυℓмυуα¢αк кα∂αя уαкıη тєк вαşıηα уαşαηмαуα¢αк кα∂αя тαкıм∂ıя

------AyIşIqInIn aYdInLaTtIgI BiR KuMsAlDa kIrIk bIr dAlIn uCuYlA SeNi sEvIyOrUm yAzMaK IsTeRdIm aMa sEnIn hIrIn bIr dAlGa oLuP OnU SiLmEnDeN KoRkUyOrUm

-------BaNa dErSeN BiR GüN AyRıLaLıM ArTıK BeNi uNuT SaNa dErImKi öLüM BeNi aLmAdAn nEfSiM DuRmAdAn bEnZiM SoLmAdAn sEn bU SöLeDiGiNi uNuT

--------вαтαяуαѕı zαуıƒ яüуαℓαяıмızıη кαρѕαмα αℓαηı ∂ışıη∂α кαℓαη кєѕιмℓєяιηє şєвєкє нαтαѕı ѕєвєвιуℓє υℓαşαмα∂ıк şιм∂ι уüяєgιмℓє ƒυℓℓ çєкєη нαтℓαяıмℓα ѕєηι ѕєνιуσяυм

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

καяѕỉℓỉκѕỉζ ѕєvğỉиỉи ,vє₣αѕỉζ ѕєvğỉℓỉиỉи ,вσмвσѕ καℓαи вỉя єℓỉи α¢ỉѕỉиỉ вαиα ѕσя , вαиα ѕσя уαℓиỉζℓỉğỉ..!

ζєнỉя καттỉ ₣єℓєκ тαтℓỉ αѕỉмα , κα∂єя ѕαя∂ỉ вєиỉ çỉℓє çαяκỉиα..!

Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи..!

αуяỉℓỉяѕακ нєяѕєу вỉтєя ѕєvğỉℓỉм , ğỉ∂єяѕєи вỉя ∂αнα ğєℓмє вσѕυиα , ğỉ∂ỉѕỉи нєяѕєуỉи вỉтỉѕỉ σℓυя , вαğỉѕℓαя,α₣₣є∂єя ѕαимα вσѕυиα..!

καяαямỉѕ ỉѕỉğỉм,ѕσκαğỉм ỉѕѕỉζ,вєи κöѕє вαѕỉи∂α καℓмỉѕỉм уαℓиỉζ,вỉя αи∂α нєяѕєуỉ вỉтỉяỉуσяѕυи,ѕєиѕỉζ уαѕαиỉя мỉ ѕöуℓє vє₣αѕỉζ..!

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!

αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє Â¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!

güℓü ѕσℓαηα ∂єк ѕєηι öℓєηє кα∂αя ѕєνєÂ¢єğιм...

gυяυя αşкı zιуαη є∂єη ѕözüмü тυтα¢αğıм ѕєηι υηυтα¢αğıм αşк яσмαη∂ı єѕкι∂єη ѕєνєη кιzιη яσмαηι şιм∂ι νє∂α zαмαηı...

őŁűm µγкµ gίÃŸί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁÂªг Чªżıℓıг...

вιz нєя ηє кα∂αя ѕσѕуєтєηιη ¢ιℓαℓı тαşℓαяıη∂α ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓмєѕєктє, ѕσğυк ∂σℓυηαу∂α şєутαηℓα αzяαιℓℓє ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓιяιz...

тαş σℓѕαм єяιя∂ιм ανυçℓαяıη∂α ∂αℓ σℓѕαм çöкєя∂ιм вαкışℓαяıη∂α ѕєνgιℓιм şυçℓυуѕαм вυ αşк уσℓυη∂α zιη∂αηα gєяєк уσк gözℓєяιη ναяуα...

υηυт вєηι υηυт gιтѕιη вυ нιкαує вυя∂α вιтѕιη... уαя gözüη αу∂ıη уαя gözüη αу∂ıη αятк вєη∂η кυятυℓ∂υη уαя ...

∂υ∂αğıη∂α ѕıя кαℓαмαм...уüяєğιη∂є уєя вυℓαмαм...gι∂ιуσяυм αятıк кαℓαмαм...

BiR DemetiN Daha oLsa Ne oLuRdu Hain PaPatya Bak İşde SevmiyoR ....

•Â·.·´¯`·.·• єภ ๒üyüк คşкı๓ รєภรเภ•Â·.·´¯`·.·•

=========================================

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaşa(**YASAK KELIME)na yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin... Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan..

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıÄžıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIÄžIDIR YANLIZLIÄžINDA YAŞATTIÄžI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

30061985+gb

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

*oh ne güzel oLdu içimde ßir huzur war giden gitti kaLan sağLarla gündeLik a$kLara dewam

*ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyim

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin çosTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

*'HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın

*aLayına isyan (sansürlü kelime)biggrin.gif

*Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..''

IQ hiçbişey EQ herşey''Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..!

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!

*ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!!

*Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir
Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

*ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın..

*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim...

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn'de Svmeyi Blr

*pişmalık ßile bazen insana acı verebilio

*gidene yoL yakı$ırr

*ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır

*geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

*geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm...=((

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

*HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR...bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK...
bEN hEp oLduÄžum yERdeYim vE oLduÄžuM giBiyiM...!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->

*yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..

*ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

*Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!

*nEefrEt'e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs..

*...$èyTañín Tek gùnahì MèLèğe øLan A$kìymî$...

*Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

*karanlıkta ağladım ışıkta boyadım gözlerimi kanlı yazılarla süsledim sensizliği

*Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

*seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun

*DeÄžiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

*ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..!

*SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM..

* SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

*duaLarınLa doğmadımki ßedduaLarınLa öLeyimm

*zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir...suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

*her gidişine ayrı anLam yükLüyorum

*..Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık.Bu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak..

*İsT€R Ah €T...İster Kin Duy...KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An...SoNuMu €LinLe YaZ...SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!

*Bir_Zamanlar_Herkez_Aynı_İken_Ben_Farklıydım_Şimd i_Herkez_Fark_Pesınde_Ben_İse_Aynı_İşte_Buda_Benim _Farkım_

*rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur..!!!

*yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın

*HaksızLık kar$ısında susan diLsiz seytandır...!!!

*YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!!

*HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiÄžiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

*Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir...

*______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????:

*ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:

*.Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!

*Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

*Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

*Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<<

*Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek..!!!

*bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ.....

*ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem...!!!

*HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA YÜREÄžİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..

*ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni...

*giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam

*EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!

*Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun

*içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan...!!!

*Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana..

*...Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..'

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n...!:

*ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim...!!!!

*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıÄžLıK GiBi , BeN GiBi...!!

*ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!

*ßu garip huyLar senden yadigarr

*ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim

*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

*ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım...!!!

*ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez

*DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz

*Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..

*yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen (sansürlü kelime)biggrin.gif

*Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÃŽ ÃŽ$témém artık gÃŽt ÃŽ$témém $énÃŽ na$ıL oL$a hérşÃ©y yaLan.(ßéndé yaLandım)

*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum

*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!

*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!

*canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum

*taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann

*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar...

*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

*___:::: --ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoÄžrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____

*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım

*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda...!!!:

*ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!

*SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!

*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları... aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun....

*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek şerefsizlere, hakedene yol vermek de bize yakışır...

*ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider...kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa ...tir(YASAK KELİME) oLup gitsin

*·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir...!!!

*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

*seveni severler sevmeyen

*düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm

*Çalmak fiilinin gelecek zamanla çekimi nedir??(hapse girmek)

*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!

*Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

*Ben seni el değmeden, gözümle de severim.

*·#·$1...tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm...!!!

*şerefsizler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz

*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun

*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret

*oLMaDıÄžıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuÄžuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM

*Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!

*Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi

tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi..

*...Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız...

*..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!

*Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin...!!!

*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???

*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL...!!!!:

*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

*Sıkıldım Artık ßu (sansürlü kelime) GönüLLerden!!!:

*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!

*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken...!!!

*·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!

*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

*nokta kadar çıkar için virgüL gißi ßüküLenLer gün oLur çizgi gißi eziLirLer...!!!

*Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

*Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!

*ßilemem ßelkide O ßöyle Mutlu!!!

*Bes Para Etmez Ruhun wardı..Onuda Seytana Satmıssın...

*DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam...NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!

*Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner...

αℓ яüzgαяı Ⴣєтѕє∂є ∂αℓ кıяıℓмışтıя вιя кєяє

вυℓυтℓαяα уüкℓє∂ιм özℓємιмι; şιмşєкℓєяℓє çαктıя∂ıм ѕєνgιмι; уαğмυяℓαя уαğ∂ıя∂ıм gözуαşℓαяıмℓα; кüçüк мєℓєкℓєя göη∂єя∂ιм ѕєηι öρмєує gєℓ∂ιℓєямι

äċı äċıÿı bästırır,sü sänċıÿı

คşк кคç๓คкtคภ ç๏к к๏שคlค๓คк, ﻮöг๓єкtєภ ç๏к özlє๓єк, ﻮเt๓єкtєภ ç๏к ๒єкlє๓єк, ๔๏кยภ๓ค

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..

ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı....

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. . .

Tak Boynuma İpini, ya da kes biLeğimi.. Sensiz yaşatacağına öLdür ßeni, daha iyi !!

İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı.

Yıkık Dökük Sevdanın Enkazından Kurtulmanın En İyi Yolu Parçaları Çiğneyerek Uzaklaşmaktır.

Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!

bana ağlama eğer beni sevseydin burada benimle olurdun beni istiyorsan gel bul beni kararını ver

∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα вєηzємєує çαℓışαη єzιк çσк...

şimdi oturuyor sensizlik kalkıp gittiğin yerde....

ßenim damarlarımdaki kimyasal etki sen aşık deilsin olum senin ki etkiye tepki...

Sadece seni sevdim bebeğim..!!Yanımda olmasan bile hayalinle öleceğim..!!

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK ~

sence bu çok mu imkansız..(SENLE&BEN)

DaHa FAZLA TÜKENMEK İSTemiyorum

Kalbe vurdum kiliti ...tir(YASAK KELİME) ettim aşkı!!

Kapılar kapandı yüreğime giriş yok artık!!

Ellerini bırak avuçlarımda kalsın...Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın

Aşk bir oyunsa Game ower !

Neyi erken yaşadıysam hep ona geç kalıyorum..!!

Etikete gerek yok beni bilen biliyo zaten

Acıların ortasında kaldım çok yanlızım çok bunaldım...

ALkol hoş!Ortam loş!Dinle bni herşey çok boş!Kimseye inanma kimseye güvenme kimseye aldanma kendin çoş!

...нαηgι кαℓß ѕηι ßηιмкι кα∂αя ѕєω∂ι ؟

ölümün olur senin uzaklardan gidişin ne olur inan bana seni ölümüne sevmiştim..

ne olmuş seni sevdiysem bak yeniden doğdum ben ...

aCı zamanla geçer....

köprüde ayı dayı yoktur cellat kazanır!

Özlemek güzeldir özleniyosa insan .... Ama ben özlemiyorum acı çekiyorum..

ßulutlar bile biliyor yaşadıklarımızı.. Onlar bile aqlıyor halimize...

Yalan söleme yalanım olursun oyun oynama oyuncağım olursun ...

Nazarlardan korusun tanrı bizi incitmesin eller yüreğimizi...

ßoşuna sevmişim seni değmezmiş sana ....

yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin...

GeCELER bensiz olmaz bedenim aşksız kalmaz!

ßαηα уαяıηıη gєтιяєÂ¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уяη σℓмαѕıη вgη вαηα уєтєя...!!

яυнυм вєηι тєякєттι уαηℓızıм....

ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN

ßEn senin serseri katilinim serseri beatleri beynine veririm..

Sigara kadar zararlısın çektikçe yaktın..

Kısa tutalım son sözleri sevemedim vedaları

ßen onu kaybetmedim o kendini kaybetti...!!

Aşkımı verdim sana,yüreğimi verdim.Aşk sendin sen yüreğimdin...

Tüm kollarım korkumun zincirleriyle bağlandı....

вυ кєz ρєк вι αƒιℓℓι уαℓηızℓıк....нα∂ι кαℓ gєℓ αятıк ∂αуαηαмıуσяυм....

güℓмєк кιмє уαкıѕıуσя ѕσяυѕυηα мιℓуσηкєяє ¢єναвıмѕıη...

ѕєηι ∂υя∂υяαη кιм σℓυяѕα σℓѕυη кιм σℓ∂υgυηυ нαтıяℓα νє gєя¢єк кαℓ

ѕєνмєуι ѕєη ögяєтѕιη,уαşαмαуı∂α...şιм∂ι υηυт ∂ιуσяѕυη кσℓαуѕα ögяєтѕєηє υηυтмαуı∂α...

αşıgα ιуιмιѕιη ∂ιує ѕσяυℓмαz...нєя ѕєνιℓєηє∂є αşıк &#
Ara
lazkizi_vbulletin3_import4860
kız bu ne böyle :yikildim: okuyamadım heysini yaa :yikildim:
Ara
soyle
yuh be ne kızı ben erkegim :S tobe tobe cinsimi degistirler hemen S:
Ara
Ashkım
Çkkk güsell olmuşşş cnm tebrikler:A: :A: İşime yaradı
Ara
Ashkım
bnm resimi cıkmıooooo yaaa kafayı yıcem nasıl oluoooSadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Süper Msn Nick Arşivi!!! EyLuLce 21 15,179 04-13-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  En B?Y?K MSN NicK AR?iVi eRCi 12 1,935 04-05-2022, Saat: 04:40 PM
  Msn Nick ShekiLLeri Son Noktam 6 2,911 04-05-2022, Saat: 07:50 AM
  Nick ?retici Son Noktam 2 1,159 04-05-2022, Saat: 06:12 AM
  Nick'iniz B?y?k De?iL qoCCamaN oLsun :D Son Noktam 11 1,785 04-05-2022, Saat: 05:21 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:04 PM