:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.. Ben Ne Zaman YaLn?z KaLd?m BiLmiyoruM ..
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??te olmas?na kat?l?yorum...
O zaman da tersine d???n?rsek Mutsuz g?r?nen insan Mutludur...
Mutluluk bazen susad?n zaman bir bardak suda bile sakl?d?r...Smile
TERS?NE D???N?RSEN MUTSUZ G?R?NEN ?NSANLAR MUTLUDUR D?YEMEZS?N. DED???M ?UDUR. MUTLULUK YA DA MUTSUZLUK TAMAMEN CEVABI K???DE OLAN DURUMDUR. G?R?NT?LER ALDATICIDIR. ANCAK ?NSANLAR G?ZEL OLANI SERG?LERLER, ?E??TLEND?R?RLER. (GENEL OLARAK) ??RK?N HER ?K? C?NS ???NDE ??RK?NKEN. TERS?NE D?ND???NDE YAKI?IKLI VE G?ZEL OLARAK ?K?YE B?L?N?R. MUTLULU?U SAKLAMAK MUTSUZLU?U SAKLAMAKTAN ZORDUR. MUTLULUK GE??C? B?R DURUMDUR. SUYU ??T???NDE B?TECEK. MUTLULUK, HUZUR VE RAHAT BU D?NYADA GE??C?D?RLER..........
MasaL_perisi
Evet mutluluklar kısa sürer...Kısa sürdüğü için de kimsenin aklına gelmiyor saklamaya...Geçicidir ama biten bir şey değildir...Ve daima kendinden haberdar eden bir duygudur...az, çok ya da kısa sürse bile her zaman var olacaktır, çünkü mutsuzluk, mutluluktan daha çok insanlarda...Onun için mutsuzluğu saklamak için mutluluk bitmez..Smile
Güzel yorumların ve düşüncelerin için teşekürler arkadaşım...Smile
Ara
in_love_girl
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"MUTLULUK MAV? ?OCUK; OYNARDI BAH?EM?ZDE" OYUNDAN ALMAYA ???M ELVERM?YOR. ?NANK? DED???N G?B? ZAMANIM OLMADI. BU O KADAR KOLAY B?R KONU DE??L SEN?N DE DED???N G?B?. EN YAKIN ZAMANDA YAZMAYA ?ALI?ACA?IM. ?STTE BAHSETT???N BENSEM TAB? : )........

YAZIYA GEL?NCE SANK? B?R EKS?KL?K VAR G?B? YAZIDA. AMA NEY BULAMADIM.........

o kadar ?ok eksik varki yaz?da....sorry10.gif
Ara
in_love_girl
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler ayl?n...Smile
Y?re?ine sa?l?k arkada??m...Smile
Nedense mutlulu?u yazmak herkese zor geliyor...Smile
Mutlu a?klar mutlu olaylar hak?nda pek az yazar ve yaz?lar var...
D???n?yorum da nedeni ne acaba...Smile
?ok mu zor bir tarifi var bu mutluluk dedi?imiz olay...Smile

Mutlulu?u yazmak ?ok zor de?iL cnm..
Mutlulu?u ya?amak zor. Ucundan bi yerden yakalayabilmek zor..
?ok az insan var b?yLe belkide o y?zdendir yaz?lar?n hep h?z?nLere sahipLik yapmas?..
Mutlulu?un tarifi.. Tarifi yoqtur. Mutluluk bi bebe?in y?r?mesine benzer. E?er emeklerken ?ok d???p incinirsen y?r?meye korkar olursun. ?o?umuz da korkar olduk y?r?meye..

t?kLer...
Ara
hallelujah
hay?r.. t?m mutluluklar k?sa s?rer.. ve bu nedenle ya?ad???m?z mutluluklar?n tad?n? ??karmal?y?z.. kimse uzun vadeli mutluluk aramas?n i?te o zman zaman? bo?a harcam?? olursunuz.. k?sa ama daha fazla mutlu olmaya bak?n....
Ara
hallelujah
ben her zaman..
Ara
tatlı_cadı
çok qüseL jnm eLLerine saqLık qeç oLsada qördüm ve okudum çokda beqendim..
Ara
in_love_girl
saoL nurdancım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Zaman Ve Nereye Kadar!!!! MorciveT 9 1,128 08-24-2006, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: isyanbitmez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:25 PM