:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitlenen konular açılsın
YARGIÇ
Ali zaten o yazdığın şey benide güldürdü ben ikinci yazdığına darıldım kardeşim.Sende bu açıdan bak biraz.
Ara
ÇiLeK
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ...........................Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ara
Pessimist
Alıntı:
Alıntı:Arkadaşlar anlaşılan bu konu uzayacakta uzayacak. Bizim Site için uğraşmamız lazım şimdilik müsade.

BİZİM SAMİMİYETİMİZE, GÜVENİMİZE, DOSTLUGUMUZA İNANMAYANLARIN BURDA İŞİ YOKTUR DİYORUM VE KİM NE ANLAM ÇIKARIYORSA ÇIKARSIN.

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPMAYIN.

iSTEKLERİNİZ OLUMSUZDUR; GELEN OLURSA KONUSU AÇILIR.

YAPTIÄžIMIZ ŞEYİN ARKASINDAYIZ VE HAKLIYIZ.

Alıntı:
Fatih Boşa Konuşuyoruz Biz Biz Belkide Hiç Bişeyizz..kendini Yormaa..yönetim Red Etti Istedigi Ne Knşsakta Boş Artik Sadece söylenenler Polemik Yaratiyoo.MUŞ BAKSANA..
UZATMANIN Bİ ANALMI YOKK
Sevgili Yönetimiz Kararini Vermiş Zaten......

Saygilar..

son birsey söyleyerek burda bu konuyu kapatıyorum
hilalede katılarak eğer burda üye olarak bir değerimiz olsaydı yönetim buna göre davranabilirdi ama bu olmadı
haklı olan ortada isteklerimizde imkansız veya kötü şeyler değildi
yönetime kolay gelsin site için uğrasıyormussunuzWink
AdAmIn1i
eyw yargıc rica etsem o mesajı silermisin hiç yazmamışım gibi davran hatta allaha emanet gelmem bi daha merak etme
Ara
YARGIÇ
Alicim kusura bakma amacım seni kırmak değildi.Ne zaman istersen gelirsin bir anlık sinir kusura bakma kardeş.Özrümü kabul edersen sevinirim.
Ara
PrinceSs
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Siz Açilmasini Istiyorsunuz Biz Istemiyoruz.

ortak Nokta : Gelen üyenin Konusu Açilir.
ßen size ßir Kere dönmüştüm.Fakat konum açıldı mı? açıLmadı ayrıca PascHam bana "Kilitlenen Konular AçıLamaz" Dedi..
ANLAYANA...
Şunuda beLirtmek isterim insanların sessizce qitmesi nedir.Duygusuz.com'a saygısızlık demek deilmidir?Siz bize sevgi aşıLardınız..Şimdide saygısızLıqımı aşıLıosunuz.Pes doğrusu...Bırakında kararımıza saygı duyun birazcık.Hiç deilse bu sizi konuştukça batırmaz!
MorciveT
Ezgicim:

1. si benim yazdıklarıma yorum yapıosan baştan sona oku ondan sonra yorum yap.
2. si yönetimin hiç bir şekilde konuşması batmıyor merak etme.
3. sü gitmek istiyorsan, kapı açık, kendine iyi bak güzelim. Biz bizimle beraber bu yola baş koyan arkadaşlarla beraber devam edeceğiz.
4. Artık tartışma yapmayalım, polemik yapmayalım... Destek olmak yerine köstek olmayalım lütfen.

Forumun bu şekilde olması, sırf bu tür saçmalıklar değil mi?

Biz size sevgi aşılarken hoşgörüyüde aşıladık.. Hani nerede ?

Sürekli tartışma yaratmak sence biz çözüm yolu mudur.

Şunu da biliyorum ki, giden arkadaşlarımızdan bazıları, bizi sevdiği için, duygusuz.com'a değer verdiği için ve bu yla bizimle beraber başkoyduğu için, kesinlikle geri gelecektir.
Ara
Firari Fırtına
Mesut ,

İzmirde yağmur var diyorlar . Doğrumu acaba . Yaağmur varsa izmirin tadı olmaz . Gitmeyi düşünme bence SmileSmile

Sevg ...
Ara
PrinceSs
Alıntı:Ezgıcım neden Boyle yaptın Anlamıs Değilim.. :S:S
Bilmem..Susmayı beceremedim .)
Alıntı:Hemde konun Acılmasını ıstedıgınde Sevgılı Morcıvet'in gelen kısın Konusu Acılır yorumu yoktu..Yapmıs Oldugun Yorum cok uzucu..
Ben konumun açılmasını istemedim.Zaten bu mantıqınızLada açıLmasının söz konusu biLe yoq..Mantığınız zaten saçma..
Alıntı:Burda Benı suclu gosterir Bir Yorum var.. Sevgılı Morcıvet'ın Gelenın Konusu acılır Yorumundan Snr KONUMU acarmısınız Dıye bı ıstegın olduda Konun Acılmadı mı?
Ben kimseyi günah keçisi bellemiyorum..
Bu mantık nedir??ZorLamı geLinio..Şartmı..
Mantıkk...
ßu arada açın die de demiyoruz (Şahsen ben)
Alıntı:Kararlara Sonuna Kadar Saygı Duyuyoruz..Gıdıyo Olman tum arkadasların Gıdıyo olması Kacılmaz uzucu Bı sonuc Ama demıs Oldugun Gıbı Almıs Oldugunuz kararlara Sonuna Kadar saygımız Var...
AnlayışLı olmanıza ne kadar sevindim anlatamam..
Dönmeme kararımız kesindir!!Bilginize...
MorciveT
Smile Bırak şu dargınlığı hadi... Ben seni kardeşim yerine koyuyorum. Sana kırıldım o kadar; ama küsmedim tabiki.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ta??nmas? Gereken Konular ... Firari Fırtına 15 797 10-03-2006, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 04:27 AM