:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitlenen konular açılsın
happy yeliz
sanmıyorum gururla falan alakası yok onlar sadece duygusuzun tükürdügünü yalamayacagını göstermeye çalışıyolarrr.............
Ara
MorciveT
Bu konuyu burda kapatalım lütfen. Siz haklı davanızda haklı kalın ve yönetimi kınayın tamam.

Ortamı gerginleştirmek yerine, yumuşatmayı ve arkadaşlarınızı ikna etmek için çaba göstermenizi dilerdim. Biz yolumuza devam ediyoruz. Adalet istediniz, emin olun bundan sonra adalet yerini bulacak, en ufak ayrıntısına kadar ;
Ara
Pessimist
neden bunlar olana kadar kilitli konular açılmadı kilitli konular açılsaydı eğer şimdi burda bunu konuşuyor olmazdık belkide yeni üyelerle tanışıyor olurduk sen kapatalım konuyu diyorsun adminim sence bu yaptığınız o üyelere haksızlıkmıydı değilmiydi
happy yeliz
bence hiç bi üyenin konusu kötü kelime gecmedigi sürece kapatılmamalı onlar sadece masum birer vedaydı emekleri gectigi foruma...............
Ara
SempatikKız
bis deger verıp bu sıetede arkadaslık yaptıkk...bızde baskası gıttı dıye hemen sıteden gıtmeyız emın olun!!ama yapılann saygısızlıkk var sonucta ortada bgn ona yapılannn haksızlık yrn bze yapılcakk belkii...anladıkki burası kardeslıkk sıtesı olmakktan cıoktııı ondan bızde cıktık...sıze yenı uyelerle basraılar ne dıyelımm..bısden bu kadar ınss sıteyı sıte yapann uyelerınızı kaybettınıss dıye pısmanlık duymazsınız..bzm ıcın farketmezz ..sessızce gıtmekkte ne demkk ya buraya ınsanlar emekk verıo paylasım yapıoo en kucuk kavgada bu ne bıcım sozz ne bıcımm YONETIM!!iiki sessızz gıtmıoruzz yapılann haksızlıgı herkezz gorsunn...BASARILAR SIZE GERCI NE KDR BASARILI OLABILIOSUNUZ O TARTISILIR AMA Smile:pHDE AEO BY EHUEHUEHSmile
Ara
Pessimist
çok teşekkürler özge çok güzel ifade etmişsin kendiniSmile
MorciveT
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden bunlar olana kadar kilitli konular açılmadı kilitli konular açılsaydı eğer şimdi burda bunu konuşuyor olmazdık belkide yeni üyelerle tanışıyor olurduk sen kapatalım konuyu diyorsun adminim sence bu yaptığınız o üyelere haksızlıkmıydı değilmiydi

Fatih tekrar yineliyorum, ben kimsenin gitmesini istemedim, hepsi sevdigim insanlar... Kimseyle bir alıp veremediğim yok.

Onların açtıkları konulara bakarsan, birisi ben gidiyorum diyor ardından en samimi arkadaşı bende gidiyorum diyor. Veda değil bu, zincirleme üye kazası.

Bu vedalarda bizim forumumuzun, kötü bir etnik yapıya sahip olduğunu gösterir gibi ortalarda ve bunların ortalıkta olmasını istemiyorum.

Burda amacım sana sitem değil, senin de haklı olduğun yönler olabilir; fakat şunu bilmeni istiyorum, çok kısa zaman içinde beni anlayacaksınız ve en sağlam dostlukları burda kuracaksınız... Haklarınız da hiç bir şekilde yenilmeyecek.

Teşekkürederim ilginiz için, daha fazla sürdürmeyelim bu konuyu lütfen.
Ara
happy yeliz
bencede özge süpersin teşekkürler
Ara
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bis deger verıp bu sıetede arkadaslık yaptıkk...bızde baskası gıttı dıye hemen sıteden gıtmeyız emın olun!!ama yapılann saygısızlıkk var sonucta ortada bgn ona yapılannn haksızlık yrn bze yapılcakk belkii...anladıkki burası kardeslıkk sıtesı olmakktan cıoktııı ondan bızde cıktık...sıze yenı uyelerle basraılar ne dıyelımm..bısden bu kadar ınss sıteyı sıte yapann uyelerınızı kaybettınıss dıye pısmanlık duymazsınız..bzm ıcın farketmezz ..sessızce gıtmekkte ne demkk ya buraya ınsanlar emekk verıo paylasım yapıoo en kucuk kavgada bu ne bıcım sozz ne bıcımm YONETIM!!iiki sessızz gıtmıoruzz yapılann haksızlıgı herkezz gorsunn...BASARILAR SIZE GERCI NE KDR BASARILI OLABILIOSUNUZ O TARTISILIR AMA Smile:pHDE AEO BY EHUEHUEHSmile

Güzel kardeşim, sessizce gidin demekten anladığın bu ise, seni tebrik ederim...
Ara
Pessimist
güzel admin ben yönetime veya senin için üyeleri istemiyorsunuz demedim tabiki o üyeleri sende seviyorsundur onları herkes seviyor melek gibi üyelerdi değerli üyelerdi arkalarında yapılan şeye yanlış diyorum ben orda üyeler ardı ardına gittiler belki sana bana göre yanlış yaptılar ama onlar için o an arkadaşlık duygusu foruma göre daha ağır basmış sorun ortada halen çözülebilir ayrılan üyelerin adınada sempatikkız çok güzel söylemiş bence onu dikkatlice okumalısınızWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ta??nmas? Gereken Konular ... Firari Fırtına 15 786 10-03-2006, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:24 PM