:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitlenen konular açılsın
Pessimist
evet yaptıklarını herkes yapamazdı bu ilk oldu heralde büyük bi teşekkürü hak ettiler
happy yeliz
hemde çok büyük bi teşekkürü
bence yeni gelen üyelerde zamanla anlıcaklardır ama neyse
Ara
Pessimist
yeni gelen üyeler bise anlamazlar
gidenler gibi üye gelmez çünkü bir daha duygusuz dün çok yanlıs seyler yaptı yönetimde daha büyük yanlıs yaptı gelecek olan üyelere iyi bir izlenim bırakmaz bu kilitler
happy yeliz
zaten onu demek istedimmmmm
duygusuzun en iyi en paylaşımcı üyelerinin yani en emek vermiş üyelerinin masum veda konularını kilitlemekle ellerine gececek şeyi merak ediyorumSad(:
Ara
Pessimist
ellerine geçecek şey sadece sevgi saygı olmayan bir forum
MorciveT
Kilitlenen konular açılmayacaktır. Bizim kimseye saygısızlık yaptığımız yok; sevdiğimiz, değer verdiğimiz, güvendiğimiz, tartışsakta gönül verdiğimiz kişilerin ''Madem o gidiyor ben de gidiyorum'' demeleri öncelikle bizi çok ama çok üzmüştür. Biz bunu gerçekten haketmedik, bizim kişilerle ne alıp veremediğimiz olabilir ki?

Bu tartışmaları ortaya koyan, bu tür sorunları formun yaşanmasına sebep olan, kişilere değer vermeyen, sanal deyip geçen, karşısındaki insanları üzmekten çekinmeyen, sadece kendi çıkarını düşünen, kişisel sorunlarını foruma yansıtan, hakaret eden,kişilere ayak diretecekleri yere, çekip gitmeyi makül gördüler. Varsın gönülleri ne istiyorsa onu yapsınlar, bizim kimseye kapımız kapalı değil...
Ara
happy yeliz
dogru siz gidenleri geri çevirmeye arkadaslıklarını kaybetmemeye çalışacağınız yerde hiç değer vermedigini bizim masum veda konularımızı kilitleyerek gösterdinizzzzzz
çok teşekkür ederiz varsın konuların kilitleri a.çılmasın ordaki kilitler açılsa bile arkadaslık bağlarındaki kilitler hiç bir zaman açılmayacakkkk....................
Ara
Pessimist
Alıntı:
Kilitlenen konular açılmayacaktır. Bizim kimseye saygısızlık yaptığımız yok; sevdiğimiz, değer verdiğimiz, güvendiğimiz, tartışsakta gönül verdiğimiz kişilerin ''Madem o gidiyor ben de gidiyorum'' demeleri öncelikle bizi çok ama çok üzmüştür. Biz bunu gerçekten haketmedik, bizim kişilerle ne alıp veremediğimiz olabilir ki?

hah çok güzelWink açılmayacaktır!
bu da yönetim işte saygısızlık değil ha yuh sadece

Alıntı:Bu tartışmaları ortaya koyan, bu tür sorunları formun yaşanmasına sebep olan, kişilere değer vermeyen, sanal deyip geçen, karşısındaki insanları üzmekten çekinmeyen, sadece kendi çıkarını düşünen, kişisel sorunlarını foruma yansıtan, hakaret eden,kişilere ayak diretecekleri yere, çekip gitmeyi makül gördüler. Varsın gönülleri ne istiyorsa onu yapsınlar, bizim kimseye kapımız kapalı değil...

o üyeler bunları haketmedi çünkü onlar bence yönetimden çok daha iyi isler yaptılar bu forum için bu forum bugune bole geldiyse bu yonetimin değil onların sayesinde olmustur
yönetimin bu kararını kınıyorum
happy yeliz
kesinlikle katılyorumm
bu forumun asıl sahibi emeği gecen üyelerdi duygusuzu duygusuz yapannn üyelerdii.......
ama bundan sonra sadece isimde bi forum olcaktır emin olunnn nasılki insanın bir kolu veya bir parmağıo ol madıgında yoklugunu hiseediyorsa bu forumda o üyelerin yoklugunu derinden hissedecektirrrr..............
Ara
Pessimist
bunu yönetim aslında bizdende iyi biliyor ama gurur yapıyor oysa bu bunlar gururla olmaz anlayış olsaydı bunların hiçbiri olmazdı ama bu yapılanlar giderek olumsuz oluyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ta??nmas? Gereken Konular ... Firari Fırtına 15 786 10-03-2006, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:18 PM