:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmek İsteyen Gitsin...
MorciveT
Arkadaşlar sizden ricam var,

Forumdan, kendini haklıymış gibi gösterip; fakat kendi fikirlerine değilde başkalarının fikirleri ile yaşayan arkadaşlardan rica ediyiyorum, gitmek istiyorsanız sessizce gidin.

Biz sadece size değil, bütün şahıslara kucak açtık; bugün siz gidersiniz, başkası gelir...gelmez değil. Biz bu yola baş koyduk, en güzelini - en doğrusunu - en gerçekçisini de bu forumda göstereceğiz ve kanıtlayacağız.

Bizi bırakmayan, sağolsun dostlarımız var, onların sayesinde de bu zor dönemi kolaylıkla geride bırakacağımıza eminim. Çok değil, 1 hafta sonra...

Belki üzülmüş olabilirsiniz, belki kırılmış, belki de darılmış... Ama gitmeyi çözüm bulduysanız, lütfen sessizce gidin.
Ara
tatlı_cadı
hakLısında ßu konuyu açmada ßiraz kaLdın aßi...
Ara
ZiBiDi_RoMeO
bişiler yazcaktim..
yazmaya deger bişi bulamadimBig Grin boş muhabbetlerBig Grin görüşürüzBig Grin
Ara
ROSE
Ya hani anca beraber kanca beraber dedikleri şey tamam bu olsa gerek hani o dostluğunuzda aynı değilmi neden aynısını burda devam ettirmiyorsunuz ...madem herkes buranın diğer bütün sitelerden farkını anladıysa DUYGUSUZ.COM'a arkadaşlıktan öte ikinci evim dediyseniz siz kendi evinizi kendi ellerinizle terk ediyorsunuz ...

belki benim bilmediğim şeyler var herkes bi gidiş peşinde ama ben yinede inanıyorum burayı bırakmak kimse için kolay olmasa gerek ..

mesut sana hak veriyorum bi yerde ..

Gidenlerin dostluğundan gitti diye ben asla şüphe edemem ama gitmek çözüm olmuyor ben bunu anladım başıma da geldi..Burası çok başka bi ortam ben görmedim duymadım böyle bi yer...

Gidene zorla kal demekte olmaz ama gönül böyle olmamasından yana ...

Ara
ROSE
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişiler yazcaktim..
yazmaya deger bişi bulamadimBig Grin boş muhabbetlerBig Grin görüşürüzBig Grin
neden burdayken önceden değer di de şimdi mi değersiz oldu ?
Ara
Pessimist
morcivet senin bu yaptığın siteye bu kadar değer vermiş insanlara hakaret diye düşünüyorum bu konunun hiç akıllıca olduğunu düşünmüyorum
MorciveT
Neden güzel dostum, bizim değerimizi bilen, dostluğumuz baki olan, bizimle iyi gündde kötü gündede beraber olan kişilerin değerini yükselttiğim için mi ?

Kendi fikirleri ile hareket etmeyenleri uyardığım, doğruyu söylediğim için mi ?

Bu polemiğin burda kapanmasını istiyorum ve biraz gerçekçi olalım arkadaşlar, kimse kimsenin üzülmesini ve incinmesini istemez.
Ara
Pessimist
çünkü bu konu siteye bu kadar emek vermiş büyükmüş insanları kovar gibi oldu da ondan orda üyelerin yapmak istedikleri sitede bir kargaşa çıkarmak değil sadece güzelce veda etmekti konuşmaktı belkide son kez ama bunu yapmakla bence üyeleri değersiz konuma koydunuz bunu sıradan veya saçmasapan bir polemik olarak görmeyelim lütfen
MorciveT
Biz kimseyi kovmuyoruz Fatih.

Belki üzülmüş olabilirsiniz, belki kırılmış, belki de darılmış... Ama gitmeyi çözüm bulduysanız, lütfen sessizce gidin.
Ara
Pessimist
tamam o zaman kovmuyorsanız bari kilitlenen konuları geri açın dediğim gibi bu sadece bir vedaydı kargaşa değil

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 09:11 PM