:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düzeltme Gerekmez Mi ?
isyanbitmez
BİR ÜYE "Baska uyenın Kısılıgıne Laf Soylemis oldugundan Dolayı uzaklastırma Cezası" ALDIÄžINDA BU CEZA ALINAN KONUDA BU "BAŞKA ÜYENİN" KİŞİLİÄžİNE LAF SÖYLENDİÄžİ KISIMLARIN DÜZELTİLMESİ GEREKMEZ Mİ? YOKSA İBRET OLSUN DİYE AYNI ŞEKİLDE Mİ BIRAKILIR Confusedmiley18: DÜZELTİLMEDİÄžİNDE ALINAN CEZA BİR ANLAM TAŞIR MI? DÜZELTİLMEDİÄžİNDE HALA O YAZIDA KİŞİLİÄžİNE LAF SÖYLENMİŞ OLAN KİŞİ RENCİDE EDİLMİŞ OLMAZ MI?
EÄžER SORULARIMIN CEVABI EVETSE BU YÖNETİMİN ZAAFİYETİ MİDİR YOKSA ZAMAN BULAMAMASI VEYA GÖZÜNDEN KAÇMASI MIDIR? DAHA ÖNCEKİ UYGULAMALARDA SİLİNDİÄžİNİ BİLDİÄžİM İÇİN BENCE SORULARIMIN CEVABI EVET. SANIRIM YÖNETİM YÖNETMEMEK KISMINDA ÇALIŞIYOR YİNE :Smile
YANLIŞ GÖRDÜKLERİMİ SÖYLEDİÄžİM İÇİN ÖZÜR DİLEMEM GEREKİR Mİ ? :??
Firari Fırtına
............................... siz alışıksınızdır .... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BİR ÜYE "Baska uyenın Kısılıgıne Laf Soylemis oldugundan Dolayı uzaklastırma Cezası" ALDIÄžINDA BU CEZA ALINAN KONUDA BU "BAŞKA ÜYENİN" KİŞİLİÄžİNE LAF SÖYLENDİÄžİ KISIMLARIN DÜZELTİLMESİ GEREKMEZ Mİ? YOKSA İBRET OLSUN DİYE AYNI ŞEKİLDE Mİ BIRAKILIR Confusedmiley18: DÜZELTİLMEDİÄžİNDE ALINAN CEZA BİR ANLAM TAŞIR MI? DÜZELTİLMEDİÄžİNDE HALA O YAZIDA KİŞİLİÄžİNE LAF SÖYLENMİŞ OLAN KİŞİ RENCİDE EDİLMİŞ OLMAZ MI?
EÄžER SORULARIMIN CEVABI EVETSE BU YÖNETİMİN ZAAFİYETİ MİDİR YOKSA ZAMAN BULAMAMASI VEYA GÖZÜNDEN KAÇMASI MIDIR? DAHA ÖNCEKİ UYGULAMALARDA SİLİNDİÄžİNİ BİLDİÄžİM İÇİN BENCE SORULARIMIN CEVABI EVET. SANIRIM YÖNETİM YÖNETMEMEK KISMINDA ÇALIŞIYOR YİNE :Smile
YANLIŞ GÖRDÜKLERİMİ SÖYLEDİÄžİM İÇİN ÖZÜR DİLEMEM GEREKİR Mİ ? :??

çok mantıklı bir yaklaşım...doğrusu verilecek cvbı ben de merak ediyorum ama:amp: yönetim mantığı :amp: en güzel yönetim yönetmemekse cvp ortada sanırım :amp:
isyanbitmez
Dün, 02:01 PM'de açtığım konuya hala bir cevap vermediniz???
Firari Fırtına
önemsiz koni
Ara
Firari Fırtına
Boş konu yani Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:44 AM