:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özledim
ÐŽeşaren
Yazmıyordum uzun zamandır.. Dayanamadım..
Dökmem lazım içimi.. Anlatabilmem lazım beni sana..
Her gelişimde, her gülüşünde daha çok sevdim seni..
Dedim ya sana, bir gözyaşın, herşeyin ötesinde diye.. Ben senin gülen halini çok seviyorum. Hiç üzülme istiyorum. Bocalıyorum bazen.. Üzüyorum seni.. Elimde değil ki. Ne yapsam olmuyor bazen.
Insanın zoraki gülümsemesine benziyor bu.. Gülmek istersin, gülersin hatta.. Ama için kan ağlar.. Benliğinde bir yerlerde ağlıyorsundur. Göz yaşını içine akıtırsın. Sonuçta, başarmak istediğin gülümsemektir, ama kendini kandıramazsın. Böyle bir durum bu.
Ben, her ne kadar seni üzmek istemesemde, beceremiyorum bazen. Yazıyorum, çiziyorum, uyguluyorum elimden geldiğince.. Olmayınca olmuyor GüLüm....

Tüm bunlar aklıma geldi dün gece seninle telefonda konustuktan sonra.. Birde senin fikrini alayım istedim, tekrar aradım seni.
“Ben seni üzüyormuyum.” dedim.
“Evet.” dedin..
“Peki, mutlu edişim üzüşümden fazla mı?” dedim.
“Evet, öyle olmasa beraber olmazdım seninle.” dedin..
O cümlenle, bana ne kadar güç verdiğini bilemezsin.
Her ne kadar, son zamanlarda zaman zaman üzsem de seni, bilirsin benimde kan ağladıgımı.

Özledim seni, inan ki çok özledim. Yanımda oturmanı, bana yaslanmanı, sahiplenmeni, korumanı, öpmeni, güven aşılamanı, beni anlatmanı, saygı duydugunu görmeyi, gözlerinin içine bakarak, beni ne kadar sevdiğini hissetmeyi, seninle öylesine balık tutmaya gitmeyi, ellerinle yaptıgın salatadan, ızgaradan yemeyi, beraber resim çekilmeyi, çayına şeker atmayı, sonra karıştırmayı.. Çok özledim.. Seninle yaşadıgım her an’ı çok özledim..
Kimseyi sevmedim senin kadar. Yemin ederim sevmedim. Bana sevmenin, sevilmenin bu denli tatlı oldugunu gösterdikten sonra, sensiz olmaya dayanamam..

Ömrüm yetmez sensizlige GüLüm... Sensiz kalacağım günü görmeye yetmez ömrüm.. Çünkü, ömrüm bitmediği sürece seninim ben..
Sende benimsin..
Bilirsin, güçlüyüm ben.. Seninle olan iliskimde de, gücümü bana söylediğin güzel sözlerden, yaşattığın güzel an’lardan alıyorum..
Sen yanımda olduğun sürece, aşamayacagım engel yok benim.. Hep yanımda Bu yaziyi okudugunda, gözlerinin güleceğini biliyorum GüLüm... Her ne kadar, seni ne kadar sevdiğimi anlatabilmenin bir yolunu henüz bulamamış olsam da, bunu bir şekilde başarabileceğim, ve seninde buna tüm kalbinle inanacağın gün için yaşıyorum...

gulum.jpg
Ara
*TATLI BELA*
emeğine sağlık birtanem....
teşekkürler...
ÐŽeşaren
Rica ederim Bitanem...SagoL!
Ara
gam-ze-li-m
çok hoşdu Big Grin
Ara
ÐŽeşaren
tesekkürLer...
Ara
angel_n
çok güzel yüreğine sağlık.bende mi öslediğime yollasam napsamWink
Ara
esrarengiss
..........................................................harika
Ara
ÐŽeşaren
angel_n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel yüreğine sağlık.bende mi öslediğime yollasam napsamWink

TesekkürLer begenmis oLman güzeLWink
YoLLa, yoLLa sevdiginieSmile
Ara
happy yeliz
çokkk güzel emeğine sağlık SmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
evt
esrarengiss Adlı Kullanıcıdan Alıntı:..........................................................harika

sagoL...!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Sevmeyi Özledim . . . DarkLady 3 470 04-13-2022, Saat: 08:04 AM
Son Yorum: wildfang
  Özledim seni MasaL_perisi 14 645 04-10-2022, Saat: 01:38 PM
Son Yorum: wildfang
  bu bir “seni çok özledim mektubudur”. history 4 833 01-31-2014, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: history
  Özledim İşte ... acemhe 1 444 02-24-2012, Saat: 01:22 AM
Son Yorum: history
  Haykırmak İstiyorum.. SeNi Özledim.. MaSaL 0 515 09-13-2011, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:56 PM