:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.com Ailesine......
CeYDa HaNDe KeSiM
teşekkürler fırtınaSmileSmileSmile dostluğu anlatmak bu kadar güzelken beni çok çok mutlu ederken sizlerin yüzünüzdeki ufacık bir tebessüme değmez mi değer tabiki daha fazla yazmak lazımSmileSmile iyi ki varsınızSmileSmile sizleri seviyorumSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Dostluk ya ,

Bir bilinmez gibidir dostluk . Bazende en güzel duygulardan dahada anlamlıdır . Güzel paylaşım için teşekkür ederim ...

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Rica Ederim Yürekli DostSmileSmileSmileSmile
Ara
ALBAY_CAT
emeğine sağlık o kadar güzel ifade etmişsinki söylenecek kelime bulamadım tşklr..
bba719a76ead5.gif
Ara
artist_rose
cok güzell!!
acaba benımle dostl olmak isteyen kımse yokmu?Sad
Ara
hasanhusso3706
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hepinize teşekkür ederim....beğenmenize çok sevindim...SmileSmileSmileSmileSmile
ARKADAŞIM BENDE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM AMA YAZDIKLARINI OKUDUKTAN SONRA VAZGEÇTİM YÜÜREÄžİNE SAÄžLIK HİÇBİR ZAMAN DERT GÖRMEMEN DİLEÄžİYLE
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
ALBAY_CAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine sağlık o kadar güzel ifade etmişsinki söylenecek kelime bulamadım tşklr..
bba719a76ead5.gif
TEŞEKKÜR EDERİM Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
artist_rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok güzell!!
acaba benımle dostl olmak isteyen kımse yokmu?Sad
olmazmı burası dostluk ve arkadaşlık sitesi Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: bende aday adayıyımConfusedmiley17: Confusedmiley17: sen iste yeter kiConfusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ARKADAŞIM BENDE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM AMA YAZDIKLARINI OKUDUKTAN SONRA VAZGEÇTİM YÜÜREÄžİNE SAÄžLIK HİÇBİR ZAMAN DERT GÖRMEMEN DİLEÄžİYLE
amanın ne gitmesi ya bu forumu bırakmak kolay değildir hem zaten bırakmada bu arada yazımın boyle güzel şeylere vesile olmasına çok sevindim teşekkür ederim hepinizeConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
laneth
paylasım için saol cok güzeldi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Editör'den Duygusuz Dostlara Firari Fırtına 23 2,874 12-30-2009, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: rapunzel
  Bütün www.duygusuz.com Üyeleri İçin *Asİ-yÜrEk* 11 1,425 10-11-2008, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Duygusuz.com aiLesine....:) HIÇKIRIK 14 974 08-20-2008, Saat: 02:59 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Duygusuz.com Dostlarına: *Asİ-yÜrEk* 2 520 06-07-2008, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Tüm Duygusuz Severlere (Dostlara) *Asİ-yÜrEk* 3 589 06-05-2008, Saat: 07:06 PM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:18 AM